GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (250)
 • Volkswagen (121)
 • Ford (97)
 • Audi (42)
 • Opel (39)
 • Fiat (35)
 • Renault (34)
 • BMW (29)
 • Peugeot (19)
 • Land Rover (17)
 • Smart (15)
 • Nissan (14)
 • Citroėn (13)
 • Toyota (13)
 • Mini (9)
 • Tjetėr (9)
 • Jeep (7)
 • Seat (7)
 • Mitsubishi (7)
 • Alfa Romeo (6)
 • Chrysler (4)
 • Lancia (4)
 • Suzuki (3)
 • Porsche (3)
 • Hyundai (3)
 • Volvo (3)
 • Mazda (2)
 • Iveco (2)
 • KIA (2)
 • Lincoln (2)
 • Dodge (1)
 • Rover (1)
 • MG (1)
 • Hummer (1)
 • Daewoo (1)
 • Cherry (1)
 • Man (1)
 • Skoda (1)
 • Saab (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  .:Tė Gjitha:. Makina ne Shitje ne Shqiperi:.
  VW GOLF 5 2004! Kliko Kėtu!
  Nissan 350Z 2003! Kliko Kėtu!
  Mos harroni t'u thoni miqėve tuaj pėr faqen tonė! Ju faleminderit!
  348.5000
  Tiranė
  2003
  1.500 Euro
  266.0000
  Tiranė
  2005
  4.500 Euro
  205.1111
  Durrės
  1997
  600 Euro
  193.0000
  Tiranė
  1995
  600 Euro
  185.0000
  Tiranė
  2007
  200.000 Lekė
  175.0000
  Durrės
  2007
  6.500 Euro
  159.0000
  Tiranė
  1987
  1.300 Euro
  158.0000
  Tiranė
  2000
  2.500 Euro
  153.5000
  Fier
  2004
  8.000 Euro
  146.0000
  Elbasan
  2002
  2.200 Euro
  144.0000
  Pogradec
  2004
  8.000 Euro
  135.0000
  Tiranė
  2002
  6.700 Euro
  129.5714
  Durrės
  2000
  2.500 Euro
  125.0000
  Tiranė
  2003
  5.000 Euro
  122.0000
  Durrės
  1992
  1.500 Euro
  116.5000
  Tiranė
  2007
  8.000 Euro
  116.3333
  Tiranė
  2010
  17.500 Euro
  113.1949
  Durrės
  1999
  1.300 Euro
  110.0000
  Tiranė
  2001
  3.500 Euro
  99.3333
  Peqin
  2001
  1.600 Euro
  Mos harroni makinat e tjera janė tė renditura sipas markave nė krahun e majtė! Ju faleminderit!

  Makina ne shitje mė tė fundit! Apartamente deri nė 50 000 Euro. Telefono tani!

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  2.250 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Vishnje Metalike
  Viti
  2001
  Ēmimi
  5.500 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Focus
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2004
  Ēmimi
  3.000 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  320
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2007
  Ēmimi
  16.500 Euro
  Para se tė blesh shtėpi kontakto me ne!
  Me ne ju blini njė shtėpi mė tė mirė
  www.gjejprona.com
  Apartamente 1+1 nė shitje!
  Ēmime tė diskutueshme
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2003
  Ēmimi
  4.300 Euro

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  S-Class
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  37.600 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  12.500 Euro

  Reklama
  Nuk e regjistroi pėrdoruesin nė linjė> 39 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.227.17.116
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 30863 herė. Deri tani jemi shfletuar 93862834 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640