GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (260)
 • Volkswagen (116)
 • Ford (102)
 • Audi (47)
 • Opel (40)
 • Renault (35)
 • Fiat (32)
 • BMW (30)
 • Peugeot (21)
 • Nissan (17)
 • Smart (16)
 • Citroėn (16)
 • Land Rover (14)
 • Toyota (11)
 • Mini (8)
 • Seat (8)
 • Mitsubishi (8)
 • Jeep (7)
 • Tjetėr (7)
 • Chrysler (5)
 • Alfa Romeo (5)
 • Hyundai (4)
 • Daewoo (3)
 • Porsche (3)
 • Lincoln (3)
 • Volvo (3)
 • Suzuki (3)
 • Lancia (3)
 • Mazda (2)
 • Iveco (2)
 • KIA (2)
 • Man (2)
 • Hummer (1)
 • MG (1)
 • Skoda (1)
 • Saab (1)
 • Dodge (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  .:Tė Gjitha:. Makina ne Shitje ne Shqiperi:.
  VW GOLF 5 2004! Kliko Kėtu!
  Nissan 350Z 2003! Kliko Kėtu!
  Mos harroni t'u thoni miqėve tuaj pėr faqen tonė! Ju faleminderit!
  200.4444
  Tiranė
  2002
  1.500 Euro
  160.0000
  Durrės
  1997
  600 Euro
  133.3333
  Elbasan
  1991
  150.000 Lekė
  128.6000
  Tiranė
  2001
  3.300 Euro
  113.0462
  Durrės
  1999
  1.300 Euro
  110.7500
  Tiranė
  1989
  1.300 Euro
  110.0000
  Gjirokastėr
  2003
  4.900 Euro
  104.4000
  Tiranė
  2000
  2.500 Euro
  93.0000
  Durrės
  2004
  2.000 Euro
  92.9444
  Tepelenė
  2002
  2.000 Euro
  91.0000
  Tiranė
  2004
  3.000 Euro
  90.3333
  Durrės
  2002
  2.800 Euro
  89.4000
  Durrės
  2007
  9.300 Euro
  88.1860
  Tiranė
  2001
  1.500 Euro
  83.1667
  Tiranė
  2005
  6.000 Euro
  82.1667
  Gjirokastėr
  2000
  3.000 Euro
  79.1429
  Durrės
  1999
  2.500 Euro
  78.2642
  Tiranė
  1999
  1.300 Euro
  78.1250
  Tiranė
  1997
  2.200 Euro
  77.6000
  Tiranė
  2006
  17.000 Euro
  Mos harroni makinat e tjera janė tė renditura sipas markave nė krahun e majtė! Ju faleminderit!

  Makina ne shitje mė tė fundit! Apartamente deri nė 50 000 Euro. Telefono tani!

  Marka
  Land Rover
  Modeli
  Freelander
  Ngjyra
  E Zezė
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.900 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Galaxy
  Ngjyra
  E Kuqe
  Viti
  2002
  Ēmimi
  4.000 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Vito
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  1997
  Ēmimi
  2.700 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2001
  Ēmimi
  4.600 Euro
  Dyqane ne Shitje
  Nga njerez qe duan te shesin!
  www.gjejprona.com
  Apartamente 1+1 nė shitje!
  Ēmime tė diskutueshme
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  S-Class
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  37.600 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  12.500 Euro

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Reklama
  Nuk e regjistroi pėrdoruesin nė linjė> 28 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.234.128.25
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 4530 herė. Deri tani jemi shfletuar 93563164 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640