GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (229)
 • Volkswagen (123)
 • Ford (96)
 • Opel (50)
 • BMW (36)
 • Audi (33)
 • Renault (32)
 • Peugeot (25)
 • Fiat (23)
 • Smart (13)
 • Nissan (12)
 • Land Rover (12)
 • Seat (10)
 • Citroėn (9)
 • Toyota (9)
 • Chrysler (8)
 • Mini (8)
 • Hyundai (7)
 • Suzuki (6)
 • Mitsubishi (5)
 • Tjetėr (5)
 • Alfa Romeo (5)
 • Jeep (5)
 • Jaguar (4)
 • Iveco (3)
 • KIA (3)
 • Volvo (3)
 • Lancia (3)
 • Mazda (2)
 • Porsche (2)
 • Skoda (2)
 • Cadillac (1)
 • Chevrolet (1)
 • Hummer (1)
 • Lincoln (1)
 • Daewoo (1)
 • Isuzu (1)
 • MG (1)
 • Honda (1)
 • SsangYong (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  .:Tė Gjitha:. Makina ne Shitje ne Shqiperi:.
  VW GOLF 5 2004! Kliko Kėtu!
  Mos harroni t'u thoni miqėve tuaj pėr faqen tonė! Ju faleminderit!
  393.0000
  Durrės
  2000
  5.500 Euro
  227.0000
  Fier
  1987
  2.800 Euro
  207.4444
  Tiranė
  2003
  5.000 Euro
  191.0000
  Tiranė
  2004
  6.500 Euro
  168.0000
  Durrės
  1987
  170.000 Lekė
  160.8571
  Berat
  2006
  5.500 Euro
  159.5000
  Lushnjė
  1991
  1.200 Euro
  141.3750
  Durrės
  2003
  4.500 Euro
  136.5000
  Durrės
  1996
  200.000 Lekė
  131.5000
  Lushnjė
  2006
  10.000 Euro
  125.2857
  Tiranė
  2001
  1.700 Euro
  120.8730
  Durrės
  1999
  1.300 Euro
  119.3333
  Durrės
  2003
  6.800 Euro
  117.2500
  Durrės
  2003
  8.200 Euro
  116.2353
  Tiranė
  2000
  1.600 Euro
  114.5000
  Tiranė
  2004
  5.800 Euro
  112.6667
  Tiranė
  1987
  200.000 Lekė
  111.9091
  Vlorė
  2005
  7.000 Euro
  110.7500
  Tiranė
  2003
  4.200 Euro
  110.0000
  Tiranė
  1986
  180.000 Lekė
  Mos harroni makinat e tjera janė tė renditura sipas markave nė krahun e majtė! Ju faleminderit!

  Makina ne shitje mė tė fundit! Apartamente deri nė 50 000 Euro. Telefono tani!

  Marka
  Ford
  Modeli
  Transit
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  11.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2003
  Ēmimi
  7.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  220
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2002
  Ēmimi
  4.500 Euro
  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2002
  Ēmimi
  3.500 Euro
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Pėrshtat fotot pėr GjejMakina!
  Program shqip
  www.gjejmakina.com
  Era e keqe e gojės!
  Shėndeti ka rėndėsi
  www.mjeku24.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Smart
  Modeli
  ForTwo
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  7.500 Euro

  Marka
  Renault
  Modeli
  Scenic
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  1999
  Ēmimi
  1.700 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Polo
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2001
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.500 Euro

  Reklama
  42 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.82.229.76
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 26856 herė. Deri tani jemi shfletuar 90710885 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640