GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (212)
 • Volkswagen (97)
 • Ford (88)
 • Audi (39)
 • Opel (37)
 • Renault (36)
 • BMW (27)
 • Peugeot (25)
 • Fiat (24)
 • Land Rover (16)
 • Smart (15)
 • Citroėn (14)
 • Nissan (11)
 • Toyota (10)
 • Seat (8)
 • Mini (7)
 • Alfa Romeo (7)
 • Jeep (7)
 • Tjetėr (7)
 • Hyundai (5)
 • Lancia (5)
 • Mitsubishi (4)
 • Chrysler (4)
 • Volvo (3)
 • Dodge (3)
 • Mazda (2)
 • Lincoln (2)
 • Suzuki (2)
 • Hummer (2)
 • Chevrolet (2)
 • Iveco (2)
 • Porsche (2)
 • Skoda (1)
 • Daewoo (1)
 • Rover (1)
 • Subaru (1)
 • KIA (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  .:Tė Gjitha:. Makina ne Shitje ne Shqiperi:.
  VW GOLF 5 2004! Kliko Kėtu!
  Benz E300 1999! Kliko Kėtu!
  Mos harroni t'u thoni miqėve tuaj pėr faqen tonė! Ju faleminderit!
  329.0000
  Tiranė
  2001
  1.300 Euro
  295.5745
  Durrės
  2002
  2.200 Euro
  182.0000
  Tiranė
  2000
  3.200 Euro
  181.8889
  Tiranė
  2003
  3.250 Euro
  168.2500
  Tiranė
  1997
  1.300 Euro
  139.0000
  Durrės
  2004
  1.800 Euro
  138.4667
  Tiranė
  1994
  800 Euro
  137.2000
  Tiranė
  2002
  4.400 Euro
  134.0000
  Tiranė
  2002
  5.800 Euro
  126.0667
  Berat
  2000
  1.300 Euro
  120.0000
  Durrės
  1995
  1.200 Euro
  112.6000
  Lushnjė
  19999
  1.900 Euro
  109.4348
  Durrės
  1999
  2.800 Euro
  105.8333
  Elbasan
  1984
  80.000 Lekė
  104.8462
  Tiranė
  2003
  5.600 Euro
  103.7692
  Tiranė
  2004
  2.300 Euro
  103.5000
  Tiranė
  2002
  3.300 Euro
  99.0000
  Tiranė
  2000
  2.700 Euro
  98.5000
  Tiranė
  2000
  2.200 Euro
  98.0000
  Tiranė
  2006
  6.800 Euro
  Mos harroni makinat e tjera janė tė renditura sipas markave nė krahun e majtė! Ju faleminderit!

  Makina ne shitje mė tė fundit! Apartamente deri nė 50 000 Euro. Telefono tani!

  Marka
  Renault
  Modeli
  Scenic
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2004
  Ēmimi
  3.350 Euro
  Marka
  Nissan
  Modeli
  Micra
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2001
  Ēmimi
  1.700 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  270
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  3.200 Euro
  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Golf
  Ngjyra
  Gri e Errėt
  Viti
  2000
  Ēmimi
  3.100 Euro
  Si tė kurseni karburantin!
  Metoda praktike pėr kursimin e karburantit...
  www.gjejmakina.com/blog
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Si bėhet pagesa nė bankė?
  Si paguhet detyrimi?
  www.gjejmakina.com/blog
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2008
  Ēmimi
  13.300 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2002
  Ēmimi
  4.400 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2003
  Ēmimi
  4.300 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  12.500 Euro

  Marka
  Chrysler
  Modeli
  PT cruiser
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2002
  Ēmimi
  3.300 Euro

  Reklama
  Nuk e regjistroi pėrdoruesin nė linjė> 43 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.89.92.161
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 7598 herė. Deri tani jemi shfletuar 95532688 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640