GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (263)
 • Volkswagen (119)
 • Ford (103)
 • Audi (44)
 • Opel (43)
 • Renault (35)
 • Fiat (34)
 • BMW (31)
 • Peugeot (20)
 • Nissan (17)
 • Smart (16)
 • Land Rover (15)
 • Citroėn (15)
 • Toyota (13)
 • Mini (9)
 • Mitsubishi (8)
 • Tjetėr (8)
 • Jeep (7)
 • Seat (7)
 • Alfa Romeo (6)
 • Chrysler (5)
 • Hyundai (4)
 • Porsche (3)
 • Lincoln (3)
 • Volvo (3)
 • Suzuki (3)
 • Lancia (3)
 • Daewoo (3)
 • Iveco (2)
 • KIA (2)
 • Man (2)
 • Mazda (2)
 • MG (1)
 • Skoda (1)
 • Saab (1)
 • Dodge (1)
 • Rover (1)
 • Hummer (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Benz E220 CDI 2006
   

  Numri i njoftimit
  31720
  13.000 - Euro - I padiskutueshėm
  Viti i Prodhimit
  2006
  Kilometrazhi
  164000 km
  Sa harxhon per 100 km
  - litra
  Lloji i Karburantit
  Naftė
  Tė dhėna motorike
  220
  Kamio
  Tiptronik
  Kondicioneri
  Automatik
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Detyrime importi(TVSH-Dogana)
  E Paguar
  Qyteti ku ndodhet
  Tiranė
  Sqarime Me liber sherbimesh brenda vendit tek Autostar Albania dhe jashte vendit. Sherbimet e kryera te gjitha me pjese origjinale, Gjyesem lekure dhe navi i madh, me dy celesa. Jap garanci per cdo pjese te makines per 1 vit, do te jepet mbulesa dhe makina rri vazhdimisht e parkuar sepse perdor makine tjeter.
  Pronari i njoftimit
  Emėr
  Miljan
  Eposta(Email)
  -
  Telefon
  Celular
  0682093233
  Postoje kėtė makinė nė Facebook


  Kjo makinë ka (21) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës
  Kliko këtu për të printuar posterat(tabelėn shitet) e makinës tuaj
  Kliko këtu për të printuar njoftimin
  Tė Dhėna tė Tjera pėr Makinėn
  ABS
  Alarm
  CD
  Disqe Alumini
  Kolltukė(sedilje) Lėkure
  Me Libėr Shėrbimesh
  Kompjuter Nė Bord
  Bllokim Motorri
  Sensor Shiu & Drite
  Mbyllje Me Pult
  Pasqyra Elektrike
  Xhama Elektrik
  Kolltukė(Sedilje) Elektrike
  ESP
  AirBag Pėr Shoferin
  AirBag Pėr Pasagjerin
  Navigator
  Timon Hidraulik
  Shpejtėsi konstante
  Fenerė pėr mjegull
  Fenerė Xenon
  Katalizator
   
  Si tė kurseni karburantin!
  Metoda praktike pėr kursimin e karburantit...
  www.gjejmakina.com/blog
  Pėrshtat fotot pėr GjejMakina!
  Program shqip
  www.gjejmakina.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Ky njoftim ėshtė parė 4579 herė.

  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  6.800 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  12.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  S-Class
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  37.600 Euro

  Marka
  Mini
  Modeli
  Cooper
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2006
  Ēmimi
  6.900 Euro

  Reklama
  Nuk e regjistroi pėrdoruesin nė linjė> 46 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.80.17.224
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 12388 herė. Deri tani jemi shfletuar 93666126 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640