GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (214)
 • Ford (86)
 • Volkswagen (82)
 • Audi (38)
 • Opel (31)
 • BMW (29)
 • Renault (22)
 • Peugeot (22)
 • Fiat (19)
 • Land Rover (18)
 • Smart (16)
 • Citroėn (13)
 • Nissan (12)
 • Toyota (10)
 • Mitsubishi (9)
 • Seat (8)
 • Jeep (8)
 • Tjetėr (8)
 • Mini (6)
 • Chrysler (4)
 • Skoda (4)
 • Alfa Romeo (4)
 • Volvo (4)
 • Lancia (4)
 • Iveco (3)
 • Dodge (3)
 • Hyundai (3)
 • Lincoln (3)
 • Honda (2)
 • Hummer (2)
 • Suzuki (2)
 • Porsche (2)
 • Mazda (2)
 • Chevrolet (1)
 • KIA (1)
 • Daewoo (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Lincoln MKX 3.5 2009
   

  Numri i njoftimit
  3570
  23.000 - Euro - I diskutueshėm
  Viti i Prodhimit
  2009
  Kilometrazhi
  54000 km
  Sa harxhon per 100 km
  10 litra
  Lloji i Karburantit
  Benzinė
  Tė dhėna motorike
  3.5
  Kamio
  Automatike
  Kondicioneri
  Automatik
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Detyrime importi(TVSH-Dogana)
  E Paguar
  Qyteti ku ndodhet
  Tiranė
  Sqarime MAKINE AMERIKANE (LINCOLN) PRODHIM TETOR 2008 ,MODEL PER VITIN 2009,NGJYR e bardhe PERRL,FULL OPTION,MAKINA ME LLUKSOZE E VITIT,TRE DVD, CD, PLAYER,NAVIGATOR PER GJITH BOTEN,TAVAN XHAMI KOMPLET I ZI, HAPET GJYSEM KABERLET,DISQE ORIGJINALE KROMATE (20 R),PASQYRA ME REZISTENC,SENSOR PARKINGU,XHAMA TE GJITHA ME REZISTENC,SEDILJET SISTEM FTOFJE(klima) DHE SISTEM NGROFJE,LEKURE,HAPJE E TE GJITHA DYERVE DHE BAGAZHIT ME PULT(DHE ME KOD ME NUMRA) DHE SISTEM VAKUMI,PALOSJE E SEDILJEVE TE MBRAPME ME KOMAND 10 AIR BEG,TE GJITHA GOMAT ME SENSOR AJRI.KAMJO AUTOMATIKE,ME BENZIN,HARXHON 10 L NE 100 KM
  Pronari i njoftimit
  Emėr
  Goni
  Eposta(Email)
  Telefon
  Celular
  0688248831
  Postoje kėtė makinė nė Facebook

  Kliko këtu për të printuar posterat(tabelėn shitet) e makinës tuaj
  Kliko këtu për të printuar njoftimin
  Tė Dhėna tė Tjera pėr Makinėn
  4 x 4
  ABS
  Alarm
  Me Xham Nga Sipėr
  CD
  Disqe Alumini
  Kolltukė(sedilje) Lėkure
  Me Libėr Shėrbimesh
  Kompjuter Nė Bord
  Bllokim Motorri
  Sensor Shiu & Drite
  Mbyllje Me Pult
  Pasqyra Elektrike
  Xhama Elektrik
  Kolltukė(Sedilje) Elektrike
  ESP
  AirBag Pėr Shoferin
  AirBag Pėr Pasagjerin
  Sensorė Parkimi
  Navigator
  Timon Hidraulik
  Kolltukė Me Ngrohje
  Shpejtėsi konstante
  Fenerė pėr mjegull
  Fenerė Xenon
  Katalizator
   
  Dyqane ne Shitje
  Nga njerez qe duan te shesin!
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Ky njoftim ėshtė parė 26306 herė.

  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  11.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  S-Class
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  29.000 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A6 Allroad
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2004
  Ēmimi
  9.500 Euro

  Reklama
  29 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.237.235.12
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 37706 herė. Deri tani jemi shfletuar 96678532 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640