GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Ndrysho Fshi
BMW / X5


Numri i Njoftimit 67361
4.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 97500 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2293
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Krujë
Sqarime Nafte, 2993 cc (3 l), 210 kW (286 HP), 6-rr. transmetimit automatik, 4x4 makinë, dritë me e. sv SUV/ Off-Road, 5 - dyer, 7 - lokal, Euro 4 KONSUMI: në: 10.3 l autostradë pa pagesë: 7 l, mesatar: 8.2 l Siguria: ABS, dritare airbags, alarm, frenave ndihmuar, mbyllje qendrore, DSC, immobilizer, ISOFIX, rear view kamera rehati: radio-CD, CD Changer, mbyllje të largët, xhamiat kontrolluar elektrik 4x, vende elektrike, elektrike pasqyra filma, handsfree, ajer te kondicionuar quad, vende lëkure, armrest, timon multifunksionale, sistemi i navigimit, ngrohës, akuza bordi, Timon hidraulik, kontrollin e lundrimit, lyer Stock, vende të nxehtë, pasqyra të nxehtë, ndarje me ajër të kondicionuar, të fillojë pa kyç, ndër dera ÚČOV hapës, pajisje
Pronari i Njoftimit
Emër TOPTANI
Eposta (Email) alicetoptani@yahoo.com
Telefon
Celular 0682040000
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 990 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri
Viti
2006
Çmimi
3.600 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Blu
Viti
2007
Çmimi
8.800 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,283 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,926,229 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790