GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

OKAZION 220000 leke Audi A4!!! Ndrysho Fshi
Audi / A4
Numri i Njoftimit 71961
220.000 Lekë — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1997
Kilometrazhi km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Jeshile
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Okazion 220000 leke!!!!! **Shitet Audi A4 1.9 Nafte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.** Makine eshte e ardhur nga Zvicra,ka dhe librin e sherbimeve si ne shqiperi dhe Zvicer. Te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur. Vaj,Filtra,rrip faze,pomp uji te sapo nderruara. Kambio automatike,Kondicioner Klima,ngrohje sediljesh,sediljet komfort line,kroskot druri,disqe alumini,4 xhamat elektrik,pasqyrat elektrike me ngrohje,Viti Prodhimit 1997.Makina ka 250.000 km. E gatshme per cdo lloj prove.
Pronari i Njoftimit
Emër Arber
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0673438888
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 1418 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2006
Çmimi
4.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
E Zezë
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri e Errët
Viti
2007
Çmimi
6.500 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 13,405 herë. Deri tani jemi shfletuar 149,956,061 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790