GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Audi A6 Ndrysho Fshi
Audi / A6
Numri i Njoftimit 75399
3.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 328000 km
Sa harxhon për 100 km 7.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 250
Kamio Tiptronik
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Berat
Sqarime Shitet Audi A6 .\r\nMotorri : 2.5 TDI\r\nMortor V6. \r\nSistem frenimi : ABS.\r\nKamio : Automatike - Tiptronic\r\nKondicioner Klima. \r\nViti Prodhimit : Dhjetor 2001.\r\nQuattro (4X4)\r\nSensor parkimi vetëm mbrapa. \r\nMakina është me portobagazh, shumë komode dhe shume e shpejt.\r\nNe gjendje shumë te mirë. Shërbime te gjitha te bëra.\r\nLetrat mbarojne ne fund te dhjetorit 2019.\r\nKush është i interesuar te kontaktoj ne nr 0695202943.\r\nCmimi i diskutushem pasi te shihet makina nga afer.
Pronari i Njoftimit
Emër nald
Eposta (Email) naldi7777@hotmail.com
Telefon
Celular 0695202943
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (11) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Kasetofon
ABS Pasqyra Elektrike
Alarm Xhama Elektrik
CD AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 100 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
4.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2006
Çmimi
4.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.300 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri
Viti
2011
Çmimi
12.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 18,794 herë. Deri tani jemi shfletuar 150,997,220 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790