GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

2015 Volkswagen Jetta 1.8 TSI - 65000KM Ndrysho Fshi
Volkswagen / Jeta
Numri i Njoftimit 75676
13.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2015
Kilometrazhi 65000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.8
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Benzine 1.8L, L4 turbo SOHC 8-valvula, 170 Kuaj Fuqi\\\\r\\\\nAutomatike, Dual-zone Klima, Baxha, Bluetooth.\\\\r\\\\n\\\\r\\\\nE sapotarguar me dokumenta te paguara per nje vit.\\\\r\\\\nMakina eshte ne gjendje perfekte, e sapoardhur nga Kanada dhe nuk ka levizur ne Shqiperi. Eshte e pershtatshme edhe per impiant gazi.\\\\r\\\\n\\\\r\\\\nTe interesuarit per Test Drive te kontaktojne: Shortcut_Auto +355674968769\\\\r\\\\n
Pronari i Njoftimit
Emër Shortcut
Eposta (Email) shortcutauto@gmail.com
Telefon
Celular 0674968769
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (12) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Xhama Elektrik Sensorë Parkimi
CD ESP Kolltukë me Ngrohje
Fenerë për Mjegull

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 49 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri e Errët
Viti
2007
Çmimi
6.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2009
Çmimi
10.700 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Corolla
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2007
Çmimi
4.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,828 herë. Deri tani jemi shfletuar 151,764,559 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790