GjejMakina.com
Markat e Makinave

Hyrje Tregtare
Kliko këtu për të printuar posterat(tabelat shitet) e makinës tuaj
Kliko këtu për të printuar njoftimin

Në sistemin GjejMakina.com Makina juaj është regjistuar me numër
56281
Makina do të dalë në transmetim pasi të aprovohet nga operatori!
Nëse e keni regjistruar makinën më parë atëherë ajo nuk shfaqet sepse ju duhet te kryeni pagesën e duhur. Për më tepër kontaktoni me ne 0672040640/0682040640/0692040640!

Pyetje: Pasi e regjistroj makinën pse nuk shfaqet makina ime në sistem?

Makina pasi regjistrohet verifikohet nga operatorët dhe pastaj del në sistem.
Ka dy shkaqe që makina nuk del në sistem:
*Ju mund të keni regjistruar ndonjë makinë më parë.
*Regjistrimi juaj ka qënë i pasaktë.

I respektuar shitës!
Shërbimi që ju kërkoni, është FALAS vetëm për 15 ditë.
Ju nuk duhet të regjistroni në faqe më shumë se një herë sepse nuk del në transmetim pa u bërë pagesa përkatëse.
Investoni për shitjen e makinës tuaj pa ardhur ditët e fundit që të bëni ulje drastike të çmimit!
Ju faleminderit!
Çmimi për reklamimin e makinave në shitje
Çmimi i Makinës 15 Ditë 1 Muaj 365 Ditë Derisa të shitet*
Nën 10.000 Euro Falas 500 Lek 1.000 Lek 1.500 Lek
Nën 15.000 Euro Falas 1.000 Lek 1.500 Lek 2.000 Lek
Nën 20.000 Euro Falas 1.500 Lek 2.000 Lek 2.500 Lek
Mbi 20.000 Euro Falas 2.000 Lek 2.500 Lek 3.000 Lek
*Alternativa deri sa të shitet e ka të detyrueshme njoftimin pas 365 ditëve!
Pagesa me PayPal i ka çmimet në dollar ndryshe nga kjo tabelë dhe ka 2$ komision
Llogaritë bankare për të bërë pagesën
Banka Numri i Llogarisë Komisioni Degët
ProCredit 11-836899-00-01 Nuk ka Komision Kliko këtu për degët e ProCredit
BKT 417387869 Ka Komision Kliko këtu për degët e BKT(Tiranë)
Kliko këtu për degët e BKT(Rrethet)
Raiffeisen 284551 Nuk ka Komision Kliko këtu për degët e Raiffeisen(Tiranë)
Kliko këtu për degët e Raiffeisen(Rrethet)
Bëje pagesën me Paypal tani! 2$ komision
Për pagesën mund ta kryeni edhe pranë zyrave tona
Për çdo informacion: 0672040640 / 0682040640 /0692040640/+355 4 226 97 90
Kur të bëni pagesën mos harroni të shkruani Emër Mbiemër dhe numrin tuaj të telefonit.
Për të mësuar si bëhet pagesa në bankë klikoni këtu

www.GjejMakina.com

GjejMakina Shpejt
Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:
Makina të Sponsorizuara
Marka
Audi
Modeli
A4
Ngjyra
E Bardhë Perlë
Viti
2008
Çmimi
17.400 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2003
Çmimi
7.900 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Golf
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
BMW
Modeli
316
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2013
Çmimi
24.000 Euro

Marka
Ford
Modeli
Focus
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2009
Çmimi
6.700 Euro

Reklama

Torku dhe Tamek

Posted by Abcgroupshpk
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,678 herë. Deri tani jemi shfletuar 114,140,384 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2016 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640