GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (230)
 • Volkswagen (102)
 • Ford (98)
 • Opel (53)
 • Audi (38)
 • Fiat (32)
 • Renault (27)
 • Land Rover (27)
 • BMW (27)
 • Smart (25)
 • Toyota (17)
 • Peugeot (14)
 • Citroėn (10)
 • Mitsubishi (8)
 • Jeep (8)
 • Tjetėr (8)
 • Nissan (7)
 • Mazda (4)
 • Mini (4)
 • Seat (4)
 • Iveco (3)
 • Lancia (3)
 • Skoda (2)
 • Hyundai (2)
 • Alfa Romeo (2)
 • Hummer (2)
 • Porsche (2)
 • Daewoo (2)
 • Suzuki (2)
 • Chrysler (1)
 • Rover (1)
 • Rolls-Royce (1)
 • SsangYong (1)
 • Dodge (1)
 • Chevrolet (1)
 • Ferrari (1)
 • Honda (1)
 • KIA (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Kliko këtu për të printuar posterat(tabelat shitet) e makinës tuaj
  Kliko këtu për të printuar njoftimin

  Nė sistemin GjejMakina.com Makina juaj ėshtė regjistuar me numėr
  47532
  Makina do tė dalė nė transmetim pasi tė aprovohet nga operatori!
  Nėse e keni regjistruar makinėn mė parė atėherė ajo nuk shfaqet sepse ju duhet te kryeni pagesėn e duhur. Pėr mė tepėr kontaktoni me ne 0672040640/0682040640/0692040640!

  Pyetje: Pasi e regjistroj makinėn pse nuk shfaqet makina ime nė sistem?

  Makina pasi regjistrohet verifikohet nga operatorėt dhe pastaj del nė sistem.
  Ka dy shkaqe qė makina nuk del nė sistem:
  *Ju mund tė keni regjistruar ndonjė makinė mė parė.
  *Regjistrimi juaj ka qėnė i pasaktė.

  I respektuar shitės!
  Shėrbimi qė ju kėrkoni, ėshtė FALAS vetėm pėr 15 ditė.
  Ju nuk duhet tė regjistroni nė faqe mė shumė se njė herė sepse nuk del nė transmetim pa u bėrė pagesa pėrkatėse.
  Investoni pėr shitjen e makinės tuaj pa ardhur ditėt e fundit qė tė bėni ulje drastike tė ēmimit!
  Ju faleminderit!
  Ēmimi pėr reklamimin e makinave nė shitje
  Ēmimi i Makinės 15 Ditė 1 Muaj 365 Ditė Derisa tė shitet*
  Nėn 10.000 Euro Falas 500 Lek 1.000 Lek 1.500 Lek
  Nėn 15.000 Euro Falas 1.000 Lek 1.500 Lek 2.000 Lek
  Nėn 20.000 Euro Falas 1.500 Lek 2.000 Lek 2.500 Lek
  Mbi 20.000 Euro Falas 2.000 Lek 2.500 Lek 3.000 Lek
  *Alternativa deri sa tė shitet e ka tė detyrueshme njoftimin pas 365 ditėve!
  Pagesa me PayPal i ka ēmimet nė dollar ndryshe nga kjo tabelė dhe ka 2$ komision
  Llogaritė bankare pėr tė bėrė pagesėn
  Banka Numri i Llogarisė Komisioni Degėt
  ProCredit 11-836899-00-01 Nuk ka Komision Kliko kėtu pėr degėt e ProCredit
  BKT 417387869 Ka Komision Kliko kėtu pėr degėt e BKT(Tiranė)
  Kliko kėtu pėr degėt e BKT(Rrethet)
  Raiffeisen 284551 Nuk ka Komision Kliko kėtu pėr degėt e Raiffeisen(Tiranė)
  Kliko kėtu pėr degėt e Raiffeisen(Rrethet)
  Bėje pagesėn me Paypal tani! 2$ komision
  Pėr pagesėn mund ta kryeni edhe pranė zyrave tona
  Pėr ēdo informacion: 0672040640 / 0682040640 /0692040640/+355 4 226 97 90
  Kur tė bėni pagesėn mos harroni tė shkruani Emėr Mbiemėr dhe numrin tuaj tė telefonit.
  Pėr tė mėsuar si bėhet pagesa nė bankė klikoni kėtu

  www.GjejMakina.com

  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara
  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2005
  Ēmimi
  5.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  3.200 Euro

  Marka
  Fiat
  Modeli
  Doblo
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  15.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  CL-Class
  Ngjyra
  Gri e Errėt Metalik
  Viti
  2011
  Ēmimi
  33.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Sprinter
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2002
  Ēmimi
  10.500 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 2,525 herė. Deri tani jemi shfletuar 102,867,690 herė.


  © 2007-2015 GjejMakina.com Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Pallati i Ri pėrball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640