GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (222)
 • Ford (99)
 • Volkswagen (94)
 • Opel (44)
 • Audi (34)
 • Renault (29)
 • Fiat (29)
 • Land Rover (23)
 • Smart (22)
 • BMW (18)
 • Nissan (15)
 • Peugeot (14)
 • Toyota (13)
 • Citroën (9)
 • Tjetër (7)
 • Seat (6)
 • Jeep (5)
 • Lancia (4)
 • Mini (4)
 • Mitsubishi (4)
 • Mazda (3)
 • Alfa Romeo (3)
 • Chrysler (3)
 • Iveco (2)
 • Hyundai (2)
 • Suzuki (2)
 • Hummer (2)
 • Daewoo (2)
 • KIA (2)
 • Skoda (1)
 • Porsche (1)
 • Rolls-Royce (1)
 • JCB (1)
 • Chevrolet (1)
 • Ferrari (1)
 • Dodge (1)
 • Honda (1)

 • Makinë me portobagazh
 • Makinë Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinë Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonçin
 • Karrotrec
 • Makinë e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Çmimi

  46214
  Mercedes-Benz / 220 / 220 / Naftë
  Durrës
  2001
  3.100 Euro
  47618
  Mercedes-Benz / 220 / 220 / Naftë
  Korçë
  2000
  3.300 Euro
  47808
  Mercedes-Benz / 220 / 220 / Naftë
  Tiranë
  1995
  200.000 Lekë
  47753
  Mercedes-Benz / 250 / 250 / Naftë
  Tiranë
  1992
  200.000 Lekë
  47887
  Mercedes-Benz / 250 / 250 / Naftë
  Tiranë
  1996
  1.250 Euro
  46734
  Mercedes-Benz / 270 / 270 / Naftë
  Durrës
  2002
  5.000 Euro
  46432
  Mercedes-Benz / 300 / 300 / Benzinë / Gaz
  Tiranë
  2011
  20.000 Euro
  47728
  Mercedes-Benz / 300 / 6 / Naftë
  Shkodër
  1995
  3.500 Euro
  39331
  Mercedes-Benz / 320 / -0 / Naftë
  Tiranë
  1998
  6.000 Euro
  47909
  Mercedes-Benz / 320 / 320 / Naftë
  Tiranë
  2001
  4.500 Euro
  40293
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.6 / Benzinë
  Tiranë
  2001
  1.500 Euro
  40628
  Mercedes-Benz / A-Class / 180 / Naftë
  Durrës
  2006
  7.000 Euro
  40970
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftë
  Durrës
  2001
  3.000 Euro
  43044
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Naftë
  Durrës
  2001
  3.100 Euro
  43056
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Benzinë
  Durrës
  2001
  2.900 Euro
  Makinat e fundit të shtuara në këtë kategori

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errët
  Viti
  2002
  Çmimi
  4.700 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  320
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2001
  Çmimi
  4.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  S-Class
  Ngjyra
  E Zezë
  Viti
  2003
  Çmimi
  7.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  250
  Ngjyra
  Blu e Errët
  Viti
  1996
  Çmimi
  1.250 Euro

  Toka në Shitje
  Toka në shitje me foto
  www.gjejprona.com
  Redi Shehu
  Prindërit mes fëmijës dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Po Zoti Egziston!
  Faktet nga qielli dhe toka!
  www.youtube.com
  Apartamente 2+1 në shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka :
  Modeli :
  Viti :
  Çmimi :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina të Sponsorizuara
  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  E Bardhë Perlë
  Viti
  2005
  Çmimi
  5.000 Euro

  Marka
  Fiat
  Modeli
  Doblo
  Ngjyra
  E Bardhë
  Viti
  2008
  Çmimi
  15.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Çmimi
  3.200 Euro

  Marka
  Ford
  Modeli
  Fiesta
  Ngjyra
  Blu e Errët
  Viti
  2002
  Çmimi
  2.800 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  CL-Class
  Ngjyra
  Gri e Errët Metalik
  Viti
  2011
  Çmimi
  33.000 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot është shfletuar 4,662 herë. Deri tani jemi shfletuar 103,566,217 herë.


  © 2007-2015 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640