GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (229)
 • Volkswagen (122)
 • Ford (96)
 • Opel (50)
 • BMW (36)
 • Audi (33)
 • Renault (32)
 • Peugeot (25)
 • Fiat (23)
 • Smart (13)
 • Nissan (12)
 • Land Rover (12)
 • Seat (10)
 • Citroėn (9)
 • Toyota (9)
 • Chrysler (8)
 • Mini (8)
 • Hyundai (7)
 • Suzuki (6)
 • Tjetėr (5)
 • Alfa Romeo (5)
 • Jeep (5)
 • Mitsubishi (5)
 • Jaguar (4)
 • Volvo (3)
 • Lancia (3)
 • Iveco (3)
 • KIA (3)
 • Porsche (2)
 • Skoda (2)
 • Mazda (2)
 • Hummer (1)
 • Lincoln (1)
 • Daewoo (1)
 • Isuzu (1)
 • SsangYong (1)
 • MG (1)
 • Honda (1)
 • Cadillac (1)
 • Chevrolet (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  38985
  Mercedes-Benz / 190 / 1900 / Naftė
  Tiranė
  1986
  180.000 Lekė
  39009
  Mercedes-Benz / 190 / 1900 / Naftė
  Durrės
  1987
  170.000 Lekė
  38804
  Mercedes-Benz / 200 / 4 / Naftė
  Tiranė
  1987
  200.000 Lekė
  38806
  Mercedes-Benz / 200 / 200 / Naftė
  Tiranė
  2004
  5.800 Euro
  38947
  Mercedes-Benz / 200 / 200 / Naftė
  Lushnjė
  1991
  1.200 Euro
  38663
  Mercedes-Benz / 220 / 2198 / Naftė
  Tiranė
  1998
  4.000 Euro
  38673
  Mercedes-Benz / 220 / 220 / Naftė
  Durrės
  1999
  3.200 Euro
  39047
  Mercedes-Benz / 220 / 2200 / Naftė
  Tiranė
  2002
  4.500 Euro
  38821
  Mercedes-Benz / 270 / 270 / Naftė
  Sarandė
  2002
  6.200 Euro
  38901
  Mercedes-Benz / 320 / 320 / Naftė
  Laē
  2008
  13.000 Euro
  31576
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Tiranė
  2003
  3.200 Euro
  31790
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2000
  2.500 Euro
  32128
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2001
  2.900 Euro
  32130
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2001
  2.400 Euro
  32393
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2000
  2.300 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2003
  Ēmimi
  7.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  220
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2002
  Ēmimi
  4.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Sprinter
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  1999
  Ēmimi
  8.000 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  ML-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2000
  Ēmimi
  5.500 Euro

  Dyqane ne Shitje
  Nga njerez qe duan te shesin!
  www.gjejprona.com
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.800 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Smart
  Modeli
  ForTwo
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  7.500 Euro

  Marka
  Renault
  Modeli
  Scenic
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  1999
  Ēmimi
  1.700 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.200 Euro

  Reklama
  9 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.82.122.194
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 2762 herė. Deri tani jemi shfletuar 90716931 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640