GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (223)
 • Volkswagen (97)
 • Ford (90)
 • Opel (50)
 • Audi (38)
 • Fiat (33)
 • BMW (29)
 • Renault (29)
 • Land Rover (27)
 • Smart (25)
 • Toyota (17)
 • Peugeot (13)
 • Citroėn (10)
 • Jeep (8)
 • Tjetėr (8)
 • Mitsubishi (8)
 • Nissan (7)
 • Mini (4)
 • Seat (4)
 • Mazda (4)
 • Lancia (4)
 • Porsche (3)
 • Iveco (3)
 • Hummer (2)
 • Daewoo (2)
 • Suzuki (2)
 • Skoda (2)
 • Hyundai (2)
 • Alfa Romeo (2)
 • Dodge (1)
 • Chevrolet (1)
 • Ferrari (1)
 • SsangYong (1)
 • KIA (1)
 • Honda (1)
 • Chrysler (1)
 • Volvo (1)
 • Rolls-Royce (1)
 • Rover (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  47258
  Mercedes-Benz / 320 / 6 / Naftė
  Tiranė
  2004
  9.900 Euro
  37819
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Naftė
  Pogradec
  1999
  2.300 Euro
  40293
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.6 / Benzinė
  Tiranė
  2001
  1.500 Euro
  40628
  Mercedes-Benz / A-Class / 180 / Naftė
  Durrės
  2006
  7.000 Euro
  40970
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2001
  3.000 Euro
  43044
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Naftė
  Durrės
  2001
  3.100 Euro
  43056
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Benzinė
  Durrės
  2001
  2.900 Euro
  47399
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  1999
  1.900 Euro
  43666
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Naftė
  Durrės
  2002
  3.000 Euro
  44028
  Mercedes-Benz / A-Class / 1500 / Benzinė
  Tiranė
  2005
  5.700 Euro
  44559
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.8 / Naftė
  Durrės
  2005
  6.000 Euro
  44586
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Naftė
  Durrės
  2001
  3.300 Euro
  44587
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.6 / Naftė
  Durrės
  2006
  5.800 Euro
  44628
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Naftė
  Durrės
  2004
  4.200 Euro
  44751
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2004
  3.200 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Gri e Errėt Metalik
  Viti
  2004
  Ēmimi
  8.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  ML-Class
  Ngjyra
  E Zezė
  Viti
  2010
  Ēmimi
  33.000 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2001
  Ēmimi
  4.900 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Vito
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  5.000 Euro

  Si tė kurseni karburantin!
  Metoda praktike pėr kursimin e karburantit...
  www.gjejmakina.com/blog
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Para se tė blesh shtėpi kontakto me ne!
  Me ne ju blini njė shtėpi mė tė mirė
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara
  Marka
  Fiat
  Modeli
  Doblo
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  15.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  3.200 Euro

  Marka
  BMW
  Modeli
  316
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2013
  Ēmimi
  26.000 Euro

  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2005
  Ēmimi
  5.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Sprinter
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2002
  Ēmimi
  10.500 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 1,945 herė. Deri tani jemi shfletuar 102,828,554 herė.


  © 2007-2015 GjejMakina.com Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Pallati i Ri pėrball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640