GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (248)
 • Ford (99)
 • Volkswagen (97)
 • Opel (49)
 • Audi (40)
 • Fiat (34)
 • Smart (32)
 • BMW (30)
 • Renault (29)
 • Land Rover (25)
 • Toyota (19)
 • Peugeot (16)
 • Citroën (11)
 • Nissan (11)
 • Tjetër (8)
 • Mitsubishi (5)
 • Lancia (5)
 • Seat (5)
 • Hyundai (4)
 • Suzuki (4)
 • Iveco (4)
 • Mini (3)
 • Mazda (3)
 • Chevrolet (2)
 • Ferrari (2)
 • Hummer (2)
 • Jaguar (2)
 • Alfa Romeo (2)
 • Jeep (2)
 • Lincoln (1)
 • Dacia (1)
 • Dodge (1)
 • Daewoo (1)
 • Skoda (1)
 • KIA (1)
 • Chrysler (1)
 • Cadillac (1)
 • Rolls-Royce (1)
 • Volvo (1)

 • Makinë me portobagazh
 • Makinë Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinë Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonçin
 • Karrotrec
 • Makinë e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Çmimi

  48117
  Mercedes-Benz / 190 / 1.9 / Naftë
  Tiranë
  1990
  1.400 Euro
  48195
  Mercedes-Benz / 200 / 200 / Naftë
  Tiranë
  1991
  2.000 Euro
  48300
  Mercedes-Benz / 200 / 200 /
  Durrës
  1994
  150.000 Lekë
  46214
  Mercedes-Benz / 220 / 220 / Naftë
  Durrës
  2001
  3.100 Euro
  47987
  Mercedes-Benz / 230 / 230 / Benzinë / Gaz
  Tiranë
  1999
  2.000 Euro
  46734
  Mercedes-Benz / 270 / 270 / Naftë
  Durrës
  2002
  5.000 Euro
  46432
  Mercedes-Benz / 300 / 300 / Benzinë / Gaz
  Tiranë
  2011
  20.000 Euro
  47928
  Mercedes-Benz / 320 / 3200 / Naftë
  Tiranë
  2001
  5.000 Euro
  40293
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.6 / Benzinë
  Tiranë
  2001
  1.500 Euro
  40628
  Mercedes-Benz / A-Class / 180 / Naftë
  Durrës
  2006
  7.000 Euro
  40970
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftë
  Durrës
  2001
  3.000 Euro
  43044
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Naftë
  Durrës
  2001
  3.100 Euro
  43056
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Benzinë
  Durrës
  2001
  2.900 Euro
  43666
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.7 / Naftë
  Durrës
  2002
  3.000 Euro
  44028
  Mercedes-Benz / A-Class / 1500 / Benzinë
  Tiranë
  2005
  5.700 Euro
  Makinat e fundit të shtuara në këtë kategori

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu
  Viti
  1998
  Çmimi
  250.000 Lekë
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  1999
  Çmimi
  2.700 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  E Zezë
  Viti
  2003
  Çmimi
  2.400 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezë Perlë
  Viti
  2006
  Çmimi
  6.350 Euro

  Redi Shehu
  Prindërit mes fëmijës dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Si bëhet pagesa në bankë?
  Si paguhet detyrimi?
  www.gjejmakina.com/blog
  A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
  Fakte të pa diskutueshme!
  www.youtube.com
  Apartamente 2+1 në shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka :
  Modeli :
  Viti :
  Çmimi :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina të Sponsorizuara
  Marka
  Fiat
  Modeli
  Doblo
  Ngjyra
  E Bardhë
  Viti
  2008
  Çmimi
  15.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezë Perlë
  Viti
  2002
  Çmimi
  3.700 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Çmimi
  3.200 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  CL-Class
  Ngjyra
  Gri e Errët Metalik
  Viti
  2011
  Çmimi
  33.000 Euro

  Marka
  BMW
  Modeli
  316
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2013
  Çmimi
  26.000 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot është shfletuar 9,098 herë. Deri tani jemi shfletuar 104,134,946 herë.


  © 2007-2015 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640