GjejMakina.com
Markat e Makinave

Hyrje Tregtare
Rezultatet e GjejMakina

19 foto

Toyota

Cilindrata: 1.4

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2007

Çmimi: 4.800 Euro

Qyteti: Durrës

8 foto

Toyota

Cilindrata: 1.4

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2005

Çmimi: 3.700 Euro

Qyteti: Tiranë

7 foto

Toyota Corolla

Cilindrata: 2200

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2008

Çmimi: 7.500 Euro

Qyteti: Tiranë

9 foto

Toyota Corolla

Cilindrata: 2

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2004

Çmimi: 4.800 Euro

Qyteti: Tiranë

7 foto

Toyota Corolla

Cilindrata: 2

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2002

Çmimi: 3.800 Euro

Qyteti: Tiranë

4 foto

Toyota Corolla

Cilindrata: 1.4

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2007

Çmimi: 5.500 Euro

Qyteti: Tiranë

6 foto

Toyota Hilux

Cilindrata: 250

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2011

Çmimi: 21.900 Euro

Qyteti: Lushnjë

1 foto

Toyota Hilux

Cilindrata: 2.4

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 1996

Çmimi: 5.000 Euro

Qyteti: Tiranë

17 foto

Toyota RAV 4

Cilindrata: 220

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2010

Çmimi: 12.000 Euro

Qyteti: Durrës

16 foto

Toyota RAV 4

Cilindrata: 220

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2007

Çmimi: 9.800 Euro

Qyteti: Durrës

13 foto

Toyota RAV 4

Cilindrata: 200

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2002

Çmimi: 5.800 Euro

Qyteti: Durrës

5 foto

Toyota RAV 4

Cilindrata: 2

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2002

Çmimi: 6.200 Euro

Qyteti: Tiranë

9 foto

Toyota RAV 4

Cilindrata: 2

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2002

Çmimi: 5.800 Euro

Qyteti: Tiranë

18 foto

Toyota RAV 4

Cilindrata: 2000

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2002

Çmimi: 5.300 Euro

Qyteti: Durrës

11 foto

Toyota RAV 4

Cilindrata: 2.2

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2007

Çmimi: 9.800 Euro

Qyteti: Durrës

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
GjejMakina Shpejt
Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:
Makina të Sponsorizuara
Marka
BMW
Modeli
316
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2013
Çmimi
24.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
8.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
CL-Class
Ngjyra
Gri e Errët Metalik
Viti
2011
Çmimi
33.000 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Golf
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Ford
Modeli
Fiesta
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
2.800 Euro

Reklama
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,616 herë. Deri tani jemi shfletuar 107,184,188 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2015 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640