GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (230)
 • Volkswagen (99)
 • Ford (96)
 • Audi (42)
 • Opel (32)
 • BMW (29)
 • Renault (28)
 • Fiat (27)
 • Peugeot (22)
 • Toyota (16)
 • Citroėn (15)
 • Smart (13)
 • Land Rover (13)
 • Nissan (11)
 • Mitsubishi (9)
 • Tjetėr (7)
 • Seat (7)
 • Mini (7)
 • Jeep (6)
 • Suzuki (4)
 • Chrysler (4)
 • Alfa Romeo (4)
 • Hyundai (3)
 • Porsche (3)
 • Iveco (3)
 • Volvo (2)
 • Jaguar (2)
 • Lincoln (2)
 • Mazda (2)
 • Lancia (2)
 • Dodge (2)
 • Rover (2)
 • Hummer (2)
 • Daewoo (2)
 • KIA (1)
 • Honda (1)
 • Skoda (1)
 • Chevrolet (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  39386
  Toyota / 4-Runner / 2.4 / Naftė
  Elbasan
  1995
  3.500 Euro
  41578
  Toyota / Carina / 1.6 / Benzinė
  Tiranė
  1995
  1.500 Euro
  41694
  Toyota / Celica / 2000 / Benzinė
  Shkodėr
  1991
  3.000 Euro
  41798
  Toyota / Hilux / 250 / Naftė
  Lushnjė
  2011
  21.900 Euro
  41096
  Toyota / Land Cruiser / 3000 / Naftė
  Tiranė
  2003
  8.900 Euro
  32472
  Toyota / RAV 4 / 2 / Naftė
  Tiranė
  2003
  7.500 Euro
  38092
  Toyota / RAV 4 / 2000 / Naftė
  Tiranė
  2004
  8.000 Euro
  40808
  Toyota / RAV 4 / 2 / Naftė
  Tiranė
  2003
  6.500 Euro
  41269
  Toyota / RAV 4 / 2 / Naftė
  Tiranė
  2003
  5.700 Euro
  41670
  Toyota / RAV 4 / 1.995 / Benzinė
  Tiranė
  1997
  2.000 Euro
  32555
  Toyota / Yaris / 1.4 / Naftė
  Durrės
  2002
  2.900 Euro
  38684
  Toyota / Yaris / 1.4 / Naftė
  Durrės
  2002
  2.900 Euro
  40606
  Toyota / Yaris / 1.3 / Benzinė
  Durrės
  2007
  5.300 Euro
  41267
  Toyota / Yaris / 1 / Benzinė
  Tiranė
  1999
  1.800 Euro
  41504
  Toyota / Yaris / 1000 / Benzinė
  Tiranė
  2002
  2.400 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Toyota
  Modeli
  Hilux
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2011
  Ēmimi
  21.900 Euro
  Marka
  Toyota
  Modeli
  Celica
  Ngjyra
  Blu
  Viti
  1991
  Ēmimi
  3.000 Euro
  Marka
  Toyota
  Modeli
  RAV 4
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  1997
  Ēmimi
  2.000 Euro
  Marka
  Toyota
  Modeli
  Yaris
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2002
  Ēmimi
  2.400 Euro

  Dyqane ne Shitje
  Nga njerez qe duan te shesin!
  www.gjejprona.com
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Apartamente 1+1 nė shitje!
  Ēmime tė diskutueshme
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  12.500 Euro

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  6.800 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.200 Euro

  Marka
  Chevrolet
  Modeli
  Spark
  Ngjyra
  E Kuqe
  Viti
  2008
  Ēmimi
  2.200 Euro

  Reklama
  Nuk e regjistroi pėrdoruesin nė linjė> 43 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.80.185.204
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 28179 herė. Deri tani jemi shfletuar 94478533 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640