GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (220)
 • Volkswagen (117)
 • Ford (89)
 • Opel (44)
 • Audi (36)
 • Renault (31)
 • BMW (31)
 • Fiat (24)
 • Peugeot (24)
 • Nissan (13)
 • Smart (13)
 • Citroėn (11)
 • Land Rover (11)
 • Seat (10)
 • Toyota (10)
 • Chrysler (9)
 • Hyundai (8)
 • Mini (7)
 • Tjetėr (6)
 • Mitsubishi (5)
 • Alfa Romeo (5)
 • Jeep (5)
 • KIA (4)
 • Suzuki (4)
 • Jaguar (4)
 • Lancia (4)
 • Skoda (3)
 • Mazda (2)
 • Porsche (2)
 • Volvo (2)
 • Lincoln (1)
 • Iveco (1)
 • Hummer (1)
 • SsangYong (1)
 • Cadillac (1)
 • Daewoo (1)
 • Chevrolet (1)
 • MG (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  35989
  Chrysler / 300M / 270 / Benzinė
  Tiranė
  2000
  3.500 Euro
  31173
  Chrysler / 300C / 3.5 / Benzinė / Gaz
  Tiranė
  2007
  14.000 Euro
  33468
  Chrysler / 300C / 3.5 / Benzinė
  Tiranė
  2006
  12.000 Euro
  37340
  Chrysler / PT cruiser / 2000 / Benzinė
  Tiranė
  2002
  2.500 Euro
  37509
  Chrysler / PT cruiser / 2000 / Benzinė / Gaz
  Tiranė
  2003
  4.200 Euro
  38975
  Chrysler / PT cruiser / 2.2 / Naftė
  Tiranė
  2002
  4.100 Euro
  39075
  Chrysler / PT cruiser / 1.6 / Benzinė
  Durrės
  2002
  4.700 Euro
  38899
  Chrysler / Voyager / 2500 / Naftė
  Lezhė
  1999
  2.799 Euro
  38992
  Chrysler / Voyager / 2.5 / Naftė
  Itali
  2002
  2.400 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Chrysler
  Modeli
  PT cruiser
  Ngjyra
  Argjend
  Viti
  2002
  Ēmimi
  4.700 Euro
  Marka
  Chrysler
  Modeli
  Voyager
  Ngjyra
  Argjend
  Viti
  2002
  Ēmimi
  2.400 Euro
  Marka
  Chrysler
  Modeli
  PT cruiser
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2002
  Ēmimi
  4.100 Euro
  Marka
  Chrysler
  Modeli
  Voyager
  Ngjyra
  Gri e Errėt
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.799 Euro

  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Para se tė blesh shtėpi kontakto me ne!
  Me ne ju blini njė shtėpi mė tė mirė
  www.gjejprona.com
  Era e keqe e gojės!
  Shėndeti ka rėndėsi
  www.mjeku24.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Renault
  Modeli
  Clio
  Ngjyra
  Gri e Errėt Metalik
  Viti
  2003
  Ēmimi
  2.400 Euro

  Marka
  Renault
  Modeli
  Laguna
  Ngjyra
  Blu
  Viti
  2005
  Ēmimi
  3.300 Euro

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Polo
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2001
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.800 Euro

  Reklama
  49 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 107.21.136.116
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 23943 herė. Deri tani jemi shfletuar 90849854 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640