GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (226)
 • Volkswagen (122)
 • Ford (93)
 • Opel (49)
 • BMW (37)
 • Audi (34)
 • Renault (31)
 • Peugeot (26)
 • Fiat (24)
 • Nissan (14)
 • Smart (13)
 • Land Rover (13)
 • Seat (9)
 • Citroėn (9)
 • Toyota (9)
 • Chrysler (8)
 • Mini (8)
 • Hyundai (7)
 • Suzuki (6)
 • Jeep (6)
 • Mitsubishi (5)
 • Tjetėr (5)
 • Alfa Romeo (5)
 • Jaguar (4)
 • Iveco (3)
 • KIA (3)
 • Volvo (3)
 • Lancia (3)
 • Mazda (2)
 • Porsche (2)
 • Skoda (2)
 • Cadillac (1)
 • Honda (1)
 • Hummer (1)
 • Chevrolet (1)
 • Lincoln (1)
 • Daewoo (1)
 • Rover (1)
 • SsangYong (1)
 • MG (1)
 • Isuzu (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  38690
  Renault / / 1.6 / Benzinė / Gaz
  Tiranė
  2000
  2.000 Euro
  31579
  Renault / Clio / 1.2 / Benzinė
  Durrės
  1995
  800 Euro
  31593
  Renault / Clio / 1.5 / Naftė
  Durrės
  2003
  2.500 Euro
  33147
  Renault / Clio / 1.4 / Benzinė
  Tiranė
  2002
  3.100 Euro
  34752
  Renault / Clio / 1.5 / Naftė
  Durrės
  2002
  2.500 Euro
  36334
  Renault / Clio / 1.4 / Benzinė
  Durrės
  2000
  1.800 Euro
  38354
  Renault / Clio / 1.2 / Benzinė
  Tiranė
  2001
  2.200 Euro
  38745
  Renault / Clio / 1.4 / Benzinė
  Tiranė
  2003
  2.400 Euro
  38928
  Renault / Clio / 1 / Benzinė / Gaz
  Tiranė
  2003
  2.900 Euro
  38994
  Renault / Clio / 1.5 /
  Elbasan
  2002
  2.300 Euro
  35393
  Renault / Espace / 2200 / Naftė
  Tiranė
  2004
  3.700 Euro
  30890
  Renault / Kangoo / 1.9 / Naftė
  Durrės
  2003
  3.200 Euro
  37491
  Renault / Kangoo / 1.5 / Naftė
  Durrės
  2004
  3.300 Euro
  38850
  Renault / Kangoo / 1.4 / Benzinė
  Tiranė
  2000
  2.000 Euro
  38965
  Renault / Kangoo / 1.9 / Naftė
  Durrės
  2003
  2.500 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Renault
  Modeli
  Twingo
  Ngjyra
  Bizele
  Viti
  1998
  Ēmimi
  1.100 Euro
  Marka
  Renault
  Modeli
  Clio
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2002
  Ēmimi
  2.300 Euro
  Marka
  Renault
  Modeli
  Clio
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2003
  Ēmimi
  2.900 Euro
  Marka
  Renault
  Modeli
  Clio
  Ngjyra
  Gri e Errėt Metalik
  Viti
  2003
  Ēmimi
  2.400 Euro

  Si tė kurseni karburantin!
  Metoda praktike pėr kursimin e karburantit...
  www.gjejmakina.com/blog
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Apartamente 1+1 nė shitje!
  Ēmime tė diskutueshme
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Polo
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2001
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Marka
  Smart
  Modeli
  ForTwo
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  7.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.200 Euro

  Marka
  Nissan
  Modeli
  Terrano
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2002
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Reklama
  43 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.227.62.141
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 15085 herė. Deri tani jemi shfletuar 90635652 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640