GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (241)
 • Ford (101)
 • Volkswagen (96)
 • Opel (51)
 • Audi (42)
 • Fiat (35)
 • Smart (32)
 • Renault (30)
 • BMW (25)
 • Land Rover (25)
 • Toyota (17)
 • Peugeot (13)
 • Nissan (11)
 • Citroën (10)
 • Tjetër (9)
 • Lancia (4)
 • Suzuki (4)
 • Jeep (4)
 • Seat (4)
 • Iveco (3)
 • Mazda (3)
 • Hyundai (3)
 • Mitsubishi (3)
 • Mini (3)
 • Alfa Romeo (3)
 • Jaguar (2)
 • Hummer (2)
 • KIA (2)
 • Porsche (1)
 • Dodge (1)
 • Rolls-Royce (1)
 • Chevrolet (1)
 • Ferrari (1)
 • Volvo (1)
 • Daewoo (1)
 • JCB (1)
 • Chrysler (1)

 • Makinë me portobagazh
 • Makinë Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinë Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonçin
 • Karrotrec
 • Makinë e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Çmimi

  39420
  Audi / A2 / 1.4 / Naftë
  Durrës
  2001
  2.800 Euro
  47127
  Audi / A2 / 1.4 / Benzinë
  Durrës
  2004
  3.300 Euro
  48098
  Audi / A2 / 1.4 / Naftë
  Tiranë
  2001
  3.850 Euro
  41893
  Audi / A3 / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2006
  8.800 Euro
  41962
  Audi / A3 / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2000
  2.700 Euro
  44901
  Audi / A3 / 190 / Naftë
  Durrës
  2002
  3.000 Euro
  45901
  Audi / A3 / 1 / Naftë
  Durrës
  2002
  4.300 Euro
  47220
  Audi / A3 / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2001
  3.300 Euro
  47380
  Audi / A3 / 1.9 / Naftë
  Tiranë
  2000
  2.700 Euro
  47902
  Audi / A3 / 2000 / Naftë
  Elbasan
  2005
  8.000 Euro
  48129
  Audi / A3 / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2000
  3.700 Euro
  40458
  Audi / A4 / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2002
  4.300 Euro
  41337
  Audi / A4 / 200 / Naftë
  Tiranë
  2007
  8.000 Euro
  41960
  Audi / A4 / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2002
  4.200 Euro
  43047
  Audi / A4 / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2006
  7.200 Euro
  Makinat e fundit të shtuara në këtë kategori

  Marka
  Audi
  Modeli
  A4
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2004
  Çmimi
  6.000 Euro
  Marka
  Audi
  Modeli
  A4
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2002
  Çmimi
  4.000 Euro
  Marka
  Audi
  Modeli
  A6
  Ngjyra
  Jeshile e Errët
  Viti
  2014
  Çmimi
  45.500 Euro
  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  E Zezë Perlë
  Viti
  2004
  Çmimi
  14.000 Euro

  Redi Shehu
  Prindërit mes fëmijës dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
  Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
  www.gjejprona.com
  Po Zoti Egziston!
  Faktet nga qielli dhe toka!
  www.youtube.com
  A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
  Fakte të pa diskutueshme!
  www.youtube.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka :
  Modeli :
  Viti :
  Çmimi :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina të Sponsorizuara
  Marka
  Fiat
  Modeli
  Doblo
  Ngjyra
  E Bardhë
  Viti
  2008
  Çmimi
  15.000 Euro

  Marka
  Ford
  Modeli
  Fiesta
  Ngjyra
  Blu e Errët
  Viti
  2002
  Çmimi
  2.800 Euro

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Touareg
  Ngjyra
  Argjend
  Viti
  2004
  Çmimi
  5.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  CL-Class
  Ngjyra
  Gri e Errët Metalik
  Viti
  2011
  Çmimi
  33.000 Euro

  Marka
  BMW
  Modeli
  316
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2013
  Çmimi
  26.000 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot është shfletuar 18,817 herë. Deri tani jemi shfletuar 103,884,833 herë.


  © 2007-2015 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640