GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (218)
 • Ford (93)
 • Volkswagen (88)
 • Opel (43)
 • Audi (38)
 • Renault (27)
 • Fiat (27)
 • Smart (24)
 • BMW (24)
 • Peugeot (21)
 • Land Rover (16)
 • Nissan (12)
 • Toyota (11)
 • Seat (11)
 • Tjetėr (7)
 • Jeep (7)
 • Mitsubishi (7)
 • Citroėn (6)
 • Mini (6)
 • Chrysler (5)
 • Hyundai (4)
 • Lancia (4)
 • Alfa Romeo (3)
 • Suzuki (2)
 • Skoda (2)
 • Iveco (2)
 • Honda (2)
 • Lincoln (2)
 • Hummer (2)
 • Porsche (2)
 • KIA (2)
 • Chevrolet (1)
 • Isuzu (1)
 • Daewoo (1)
 • Rolls-Royce (1)
 • Jaguar (1)
 • Dodge (1)
 • Mazda (1)
 • Volvo (1)
 • Rover (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  36112
  Seat / Alhambra / 1.9 / Naftė
  Tiranė
  2003
  4.700 Euro
  44048
  Seat / Alhambra / 1.9 / Naftė
  Shkodėr
  2005
  5.700 Euro
  44165
  Seat / Alhambra / 1.9 / Benzinė
  Tiranė
  2001
  3.300 Euro
  43846
  Seat / Altea / 2 / Naftė
  Tiranė
  2007
  9.300 Euro
  38826
  Seat / Ibiza / 1.9 / Naftė
  Tiranė
  1999
  1.500 Euro
  43572
  Seat / Ibiza / 1400 / Naftė
  Tiranė
  2010
  5.800 Euro
  43881
  Seat / Ibiza / 1400 / Naftė
  Tiranė
  2010
  5.700 Euro
  44333
  Seat / Ibiza / 1.9 / Naftė
  Elbasan
  2003
  4.200 Euro
  44487
  Seat / Inca / 1.9 / Naftė
  Durrės
  2000
  2.500 Euro
  40909
  Seat / Leon / 1.4 / Benzinė
  Durrės
  2000
  1.800 Euro
  44419
  Seat / Toledo / 1.6 / Benzinė
  Tiranė
  1997
  600 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Seat
  Modeli
  Inca
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  2000
  Ēmimi
  2.500 Euro
  Marka
  Seat
  Modeli
  Toledo
  Ngjyra
  E Verdhe
  Viti
  1997
  Ēmimi
  600 Euro
  Marka
  Seat
  Modeli
  Ibiza
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2003
  Ēmimi
  4.200 Euro
  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2001
  Ēmimi
  3.300 Euro

  Si tė kurseni karburantin!
  Metoda praktike pėr kursimin e karburantit...
  www.gjejmakina.com/blog
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Si bėhet pagesa nė bankė?
  Si paguhet detyrimi?
  www.gjejmakina.com/blog
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara
  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2005
  Ēmimi
  5.700 Euro

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Golf
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  1997
  Ēmimi
  2.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2008
  Ēmimi
  13.300 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  3.200 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  11.500 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 59 herė. Deri tani jemi shfletuar 98,734,571 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640