GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (241)
 • Ford (102)
 • Volkswagen (97)
 • Opel (51)
 • Audi (42)
 • Fiat (35)
 • Smart (32)
 • Renault (30)
 • BMW (25)
 • Land Rover (25)
 • Toyota (17)
 • Peugeot (13)
 • Citroën (11)
 • Nissan (11)
 • Tjetër (9)
 • Lancia (4)
 • Suzuki (4)
 • Jeep (4)
 • Seat (4)
 • Hyundai (3)
 • Mitsubishi (3)
 • Mini (3)
 • Alfa Romeo (3)
 • Iveco (3)
 • Mazda (3)
 • Hummer (2)
 • KIA (2)
 • Jaguar (2)
 • Chevrolet (1)
 • Ferrari (1)
 • Volvo (1)
 • Daewoo (1)
 • JCB (1)
 • Chrysler (1)
 • Porsche (1)
 • Dodge (1)
 • Rolls-Royce (1)

 • Makinë me portobagazh
 • Makinë Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinë Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonçin
 • Karrotrec
 • Makinë e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Çmimi

  44957
  Volkswagen / / 2 / Naftë
  Tiranë
  2003
  5.700 Euro
  41964
  Volkswagen / Bora / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2001
  2.900 Euro
  47866
  Volkswagen / Caddy / 1.6 / Naftë
  Vlorë
  2012
  13.900 Euro
  48102
  Volkswagen / Caddy / 1.9 / Naftë
  Tiranë
  2008
  10.500 Euro
  39965
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2006
  6.300 Euro
  41961
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2000
  2.900 Euro
  43057
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2003
  3.600 Euro
  43334
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Tiranë
  1997
  2.500 Euro
  43433
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Durrës
  2002
  4.000 Euro
  44949
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Tiranë
  2001
  3.500 Euro
  44956
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Tiranë
  1999
  2.900 Euro
  45937
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Tiranë
  2000
  3.200 Euro
  46253
  Volkswagen / Golf / 1.4 / Benzinë
  Durrës
  2000
  2.600 Euro
  46256
  Volkswagen / Golf / 1.9 / Naftë
  Tiranë
  1999
  2.500 Euro
  46626
  Volkswagen / Golf / 2 / Naftë
  Tiranë
  2004
  6.800 Euro
  Makinat e fundit të shtuara në këtë kategori

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Golf
  Ngjyra
  Gri e Errët Metalik
  Viti
  1999
  Çmimi
  1.700 Euro
  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Golf
  Ngjyra
  E Zezë
  Viti
  2001
  Çmimi
  3.500 Euro
  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Passat
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1997
  Çmimi
  2.950 Euro
  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Passat
  Ngjyra
  Blu e Errët
  Viti
  2001
  Çmimi
  4.200 Euro

  Dyqane ne Shitje
  Nga njerez qe duan te shesin!
  www.gjejprona.com
  Redi Shehu
  Prindërit mes fëmijës dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Po Zoti Egziston!
  Faktet nga qielli dhe toka!
  www.youtube.com
  A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
  Fakte të pa diskutueshme!
  www.youtube.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka :
  Modeli :
  Viti :
  Çmimi :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina të Sponsorizuara
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezë Perlë
  Viti
  2002
  Çmimi
  3.700 Euro

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Touareg
  Ngjyra
  Argjend
  Viti
  2004
  Çmimi
  5.500 Euro

  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  E Bardhë Perlë
  Viti
  2005
  Çmimi
  5.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Sprinter
  Ngjyra
  E Bardhë
  Viti
  2002
  Çmimi
  10.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  CL-Class
  Ngjyra
  Gri e Errët Metalik
  Viti
  2011
  Çmimi
  33.000 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot është shfletuar 33,577 herë. Deri tani jemi shfletuar 103,899,593 herë.


  © 2007-2015 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640