GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (226)
 • Volkswagen (119)
 • Ford (92)
 • Opel (47)
 • Audi (34)
 • Renault (33)
 • BMW (32)
 • Peugeot (24)
 • Fiat (24)
 • Nissan (14)
 • Smart (13)
 • Citroėn (11)
 • Land Rover (10)
 • Seat (9)
 • Chrysler (9)
 • Toyota (9)
 • Hyundai (8)
 • Mini (8)
 • Jeep (5)
 • Mitsubishi (5)
 • Tjetėr (5)
 • Alfa Romeo (5)
 • Lancia (4)
 • Jaguar (4)
 • Suzuki (4)
 • Iveco (3)
 • KIA (3)
 • Volvo (3)
 • Mazda (2)
 • Porsche (2)
 • Skoda (2)
 • Honda (1)
 • SsangYong (1)
 • Cadillac (1)
 • MG (1)
 • Chevrolet (1)
 • Hummer (1)
 • Lincoln (1)
 • Daewoo (1)
 • Isuzu (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  31759
  Ford / Capri / 1.3 / Benzinė
  Tiranė
  1970
  11.000 Euro
  38964
  Ford / Escort / 1.8 / Naftė
  Durrės
  1999
  1.000 Euro
  29334
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftė
  Tiranė
  2003
  3.100 Euro
  31064
  Ford / Fiesta / 1.8 / Naftė
  Durrės
  2002
  3.200 Euro
  31594
  Ford / Fiesta / 1.2 / Benzinė
  Durrės
  2001
  2.000 Euro
  31616
  Ford / Fiesta / 1.2 / Benzinė
  Durrės
  2001
  2.000 Euro
  33609
  Ford / Fiesta / 1.2 / Benzinė
  Tiranė
  2004
  2.500 Euro
  34695
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftė
  Durrės
  2003
  3.200 Euro
  35423
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftė
  Durrės
  2007
  5.600 Euro
  35426
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftė
  Durrės
  2006
  5.500 Euro
  35944
  Ford / Fiesta / 1.2 / Benzinė
  Durrės
  2001
  1.800 Euro
  35925
  Ford / Fiesta / 1.4 / Benzinė
  Durrės
  2003
  3.300 Euro
  36955
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftė
  Durrės
  2004
  2.500 Euro
  37571
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftė
  Durrės
  2005
  3.800 Euro
  37775
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftė
  Durrės
  2005
  3.600 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Ford
  Modeli
  Focus
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2002
  Ēmimi
  2.700 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Focus
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2000
  Ēmimi
  2.200 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Transit
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  11.500 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Focus
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2001
  Ēmimi
  2.600 Euro

  Toka nė Shitje
  Toka nė shitje me foto
  www.gjejprona.com
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Para se tė blesh shtėpi kontakto me ne!
  Me ne ju blini njė shtėpi mė tė mirė
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Renault
  Modeli
  Clio
  Ngjyra
  Gri e Errėt Metalik
  Viti
  2003
  Ēmimi
  2.400 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Renault
  Modeli
  Scenic
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  1999
  Ēmimi
  1.700 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.200 Euro

  Marka
  Renault
  Modeli
  Laguna
  Ngjyra
  Blu
  Viti
  2005
  Ēmimi
  3.300 Euro

  Reklama
  36 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 184.73.87.85
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 26464 herė. Deri tani jemi shfletuar 90825393 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640