GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (241)
 • Ford (102)
 • Volkswagen (97)
 • Opel (49)
 • Audi (42)
 • Fiat (35)
 • Smart (32)
 • Renault (30)
 • BMW (25)
 • Land Rover (25)
 • Toyota (17)
 • Peugeot (13)
 • Citroën (11)
 • Nissan (11)
 • Tjetër (9)
 • Lancia (4)
 • Suzuki (4)
 • Jeep (4)
 • Seat (4)
 • Iveco (3)
 • Mazda (3)
 • Hyundai (3)
 • Alfa Romeo (3)
 • Mitsubishi (3)
 • Mini (3)
 • Jaguar (2)
 • Hummer (2)
 • KIA (2)
 • Rolls-Royce (1)
 • Porsche (1)
 • Dodge (1)
 • Ferrari (1)
 • Volvo (1)
 • Chevrolet (1)
 • JCB (1)
 • Daewoo (1)
 • Chrysler (1)

 • Makinë me portobagazh
 • Makinë Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinë Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonçin
 • Karrotrec
 • Makinë e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Çmimi

  43606
  Ford / / -0 / Naftë
  Durrës
  2007
  6.200 Euro
  47956
  Ford / / 1.8 / Naftë
  Tiranë
  2005
  3.700 Euro
  48035
  Ford / Escort / 1.6 / Benzinë
  Tiranë
  1998
  1.000 Euro
  40291
  Ford / Fiesta / 1.2 / Benzinë
  Tiranë
  2004
  3.000 Euro
  40907
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftë
  Durrës
  2007
  4.800 Euro
  40983
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftë
  Durrës
  2006
  3.400 Euro
  41115
  Ford / Fiesta / 1.6 / Naftë
  Tiranë
  2011
  7.500 Euro
  41668
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftë
  Durrës
  2004
  3.800 Euro
  43159
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftë
  Durrës
  2007
  4.500 Euro
  43810
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftë
  Tiranë
  2004
  2.700 Euro
  44056
  Ford / Fiesta / 1 / Benzinë
  Durrës
  2004
  4.200 Euro
  44377
  Ford / Fiesta / 1400 / Naftë
  Tiranë
  2008
  4.400 Euro
  45643
  Ford / Fiesta / 1.4 / Benzinë
  Tiranë
  2007
  3.500 Euro
  46805
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftë
  Durrës
  2005
  2.800 Euro
  46813
  Ford / Fiesta / 1.4 / Naftë
  Durrës
  2004
  3.000 Euro
  Makinat e fundit të shtuara në këtë kategori

  Marka
  Ford
  Modeli
  Transit
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  1997
  Çmimi
  2.500 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Fiesta
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  1997
  Çmimi
  1.000 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Focus
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2000
  Çmimi
  2.300 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Focus
  Ngjyra
  E Kuqe
  Viti
  2000
  Çmimi
  2.200 Euro

  Si të kurseni karburantin!
  Metoda praktike për kursimin e karburantit...
  www.gjejmakina.com/blog
  Smart Center
  Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
  www.smartcenter.al
  Apartamente 2+1 në shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 në shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka :
  Modeli :
  Viti :
  Çmimi :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina të Sponsorizuara
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Sprinter
  Ngjyra
  E Bardhë
  Viti
  2002
  Çmimi
  10.500 Euro

  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  E Bardhë Perlë
  Viti
  2005
  Çmimi
  5.000 Euro

  Marka
  Ford
  Modeli
  Fiesta
  Ngjyra
  Blu e Errët
  Viti
  2002
  Çmimi
  2.800 Euro

  Marka
  Fiat
  Modeli
  Doblo
  Ngjyra
  E Bardhë
  Viti
  2008
  Çmimi
  15.000 Euro

  Marka
  BMW
  Modeli
  316
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2013
  Çmimi
  26.000 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot është shfletuar 131 herë. Deri tani jemi shfletuar 103,866,147 herë.


  © 2007-2015 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640