GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (228)
 • Volkswagen (98)
 • Ford (91)
 • Opel (47)
 • Audi (37)
 • Fiat (33)
 • BMW (29)
 • Renault (28)
 • Land Rover (26)
 • Smart (25)
 • Toyota (18)
 • Peugeot (15)
 • Citroėn (11)
 • Jeep (8)
 • Nissan (7)
 • Mitsubishi (7)
 • Tjetėr (6)
 • Mazda (4)
 • Lancia (4)
 • Mini (4)
 • Porsche (4)
 • Seat (4)
 • Iveco (3)
 • Skoda (2)
 • Hyundai (2)
 • Alfa Romeo (2)
 • Hummer (2)
 • Daewoo (2)
 • Suzuki (2)
 • Chrysler (1)
 • Volvo (1)
 • Rolls-Royce (1)
 • Rover (1)
 • Dodge (1)
 • Chevrolet (1)
 • Ferrari (1)
 • SsangYong (1)
 • KIA (1)
 • Honda (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  22283
  Land Rover / Discovery / 2.5 / Naftė
  Tiranė
  2002
  6.000 Euro
  39170
  Land Rover / Discovery / 2.7 / Naftė
  Durrės
  2005
  13.000 Euro
  39421
  Land Rover / Discovery / 2.5 / Naftė
  Durrės
  2002
  5.600 Euro
  41176
  Land Rover / Discovery / 2.5 / Naftė
  Tiranė
  1995
  4.100 Euro
  41178
  Land Rover / Discovery / 2.5 / Naftė
  Tiranė
  2000
  5.000 Euro
  46865
  Land Rover / Discovery / 2700 / Naftė
  Tiranė
  2009
  18.000 Euro
  39172
  Land Rover / Freelander / 2 / Naftė
  Durrės
  2002
  3.200 Euro
  41182
  Land Rover / Freelander / 2 / Naftė
  Tiranė
  1998
  2.800 Euro
  41255
  Land Rover / Freelander / 2 / Naftė
  Durrės
  1999
  2.900 Euro
  46199
  Land Rover / Freelander / 2 / Naftė
  Durrės
  2006
  6.000 Euro
  46593
  Land Rover / Freelander / 2000 / Naftė
  Tiranė
  2005
  8.200 Euro
  46762
  Land Rover / Freelander / 1.9 / Naftė
  Durrės
  2001
  3.000 Euro
  46828
  Land Rover / Freelander / 2.2 / Naftė
  Tiranė
  2010
  15.900 Euro
  47095
  Land Rover / Freelander / 2000 / Naftė
  Durrės
  2000
  3.500 Euro
  47370
  Land Rover / Freelander / 1 / Benzinė / Gaz
  Kavajė
  2000
  3.300 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Land Rover
  Modeli
  Freelander
  Ngjyra
  E Zezė
  Viti
  2000
  Ēmimi
  3.300 Euro
  Marka
  Land Rover
  Modeli
  Freelander
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.500 Euro
  Marka
  Land Rover
  Modeli
  Range Rover Sport
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2008
  Ēmimi
  13.000 Euro
  Marka
  Land Rover
  Modeli
  Range Rover Sport
  Ngjyra
  E Zezė
  Viti
  2007
  Ēmimi
  24.000 Euro

  Dyqane ne Shitje
  Nga njerez qe duan te shesin!
  www.gjejprona.com
  Smart Center
  Qendra mė e madhe e Gjuhėve tė Huaja & Informatikės nė Vlorė
  www.smartcenter.al
  Po Zoti Egziston!
  Faktet nga qielli dhe toka!
  www.youtube.com
  Po Zoti Egziston!
  Faktet nga qielli dhe toka!
  www.youtube.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburanti :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  CL-Class
  Ngjyra
  Gri e Errėt Metalik
  Viti
  2011
  Ēmimi
  33.000 Euro

  Marka
  Seat
  Modeli
  Alhambra
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2005
  Ēmimi
  5.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Sprinter
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2002
  Ēmimi
  10.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  3.200 Euro

  Marka
  Fiat
  Modeli
  Doblo
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2008
  Ēmimi
  15.000 Euro

  Reklama
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 1,606 herė. Deri tani jemi shfletuar 102,787,508 herė.


  © 2007-2015 GjejMakina.com Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Pallati i Ri pėrball me Carrefour 0672040640 /0682040640 /0692040640