GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shes Fiat Grande Punto, viti 2007, manual, 1.2 benzine/gaz, 3400 Euro Ndrysho Fshi
Fiat / Punto
Numri i Njoftimit 62048
3.400 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 127000 km
Sa harxhon për 100 km 3.5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 1200
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Fiat Grande Punto, viti 2007, motorr 1.2 benzinë-gaz (impjant gazi fabrike BRC), 3 porta, ngjyrë e bardhe-shume i bukur, kambio manuale, kondicioner, kasetefon Mp3, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 127.000 km origjinale, dy celësa me pult, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur. Cmimi 3400 Euro i padiskutueshem. Cel. 0689092906
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (11) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Pasqyra Elektrike Kasetofon
CD Xhama Elektrik Katalizator
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 438 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,754 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,645,339 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790