GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BMW 320d Ndrysho Fshi
BMW / 320

Numri i Njoftimit 68872
4.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 200.000 km
Sa harxhon për 100 km 5.8 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime \\r\\nBMW seria / serie 3 - E46 320D (110kw/150hp), viti 2004 ngjyre gri ne gjendje optimale vizuale dhe mekanike,full options e adrdhur nga gjermania para 2 javesh:\\r\\n# xhama elektrik x 4\\r\\n# timon lekure me komanda me pilot automatik\\r\\n# tempomat / cruise control\\r\\n# BC - board computer\\r\\n# sedile me nxemje dhe me fryrje. Pasqyra elektrike me rezistenca me mbyllje automatike me memorizim dhe anti-verbues \\r\\n# klima automatike \\r\\n# fener xenon bi xenon me larje automatike \\r\\n# fener mjegulle \\r\\n# sensor parkimi \\r\\n# mbyllje qendrore me alarm\\r\\n# disqe alumini 17" me goma te reja mbrapa\\r\\nme baxho nga siper edhe xhami mbrapa me perde sipas deshires
Pronari i Njoftimit
Emër edmond
Eposta (Email) ekspres123@live.com
Telefon 0685290031
Celular 0685290031
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
CD Pasqyra Elektrike Kasetofon
Disqe Alumini Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh ESP Fenerë Xenon
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Ky njoftim është parë 947 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
4.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2009
Çmimi
10.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 21,554 herë. Deri tani jemi shfletuar 155,774,110 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790