GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz ML 2009 320 cdi 4 matic sport Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / ML-Class
Numri i Njoftimit 75055
21.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 106000 km
Sa harxhon për 100 km 9.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 6
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Papaguar
Qyteti ku Ndodhet Gjermani
Sqarime Makina asht ne gjendje shum te mir ka shum ekstra ka tv per femi dhe programe toksore ne cilin shtet gjindet asht sport ka ulse likur dhe shum cka ekstra per kontakt ne zvicer 0041786714107
Pronari i Njoftimit
Emër nazmi
Eposta (Email) xio_83@hotmail.ch
Telefon
Celular 0696565656
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Kolltukë (Sedilje) Elektrike Sensorë Parkimi
ABS AirBag për Shoferin Navigator
CD AirBag për Pasagjerin Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Kasetofon
Kolltukë (sedilje) Lëkure Fenerë Xenon
Me Libër Shërbimesh

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Ky njoftim është parë 207 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.300 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2009
Çmimi
10.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Corolla
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2007
Çmimi
4.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2016
Çmimi
18.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,203 herë. Deri tani jemi shfletuar 152,542,684 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790