GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet Toyota Aygo viti 2009 super gjendje Ndrysho Fshi
Toyota / Aygo
Numri i Njoftimit 75609
3.400 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 140000 km
Sa harxhon për 100 km 4 l litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 999
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Sapo erdhi nga Zvicra Shitet Toyota Aego viti 2009 1000 benzin Kondicioner perfekt Abs Aibag Xhama elektrik Timon hidraolik Mbyllje qendrore Bateria e re Gomet e reja Super e paster llamarine tapiceri Super gjendje Është për ata të cilët nuk mahniten nga virtualiteti, por veprojnë në çast dhe shijojnë çdo minutë të mbetur. Vetëbesimi është pasoja e ëmbël e kësaj makine
Pronari i Njoftimit
Emër Curri
Eposta (Email) Babacurri@yahoo.coom
Telefon
Celular 0696666623
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
CD Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Me Libër Shërbimesh Mbyllje Me Pult Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Xhama Elektrik Katalizator
Kolltukë (Sedilje) Elektrike
ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 732 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
4.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2009
Çmimi
10.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 24,526 herë. Deri tani jemi shfletuar 155,777,082 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790