GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Audi A4 sw 2007, automat, 2.0 TDI, 5000 Euro Ndrysho Fshi
Audi / A4
Numri i Njoftimit 75662
5.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 173000 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2000
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Audi A4 portobagazh, viti 2007, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri e errët, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal Audi, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 173.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 16", gomat 90%, xhama të errët origjinalë, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 3 çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 5000 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (18) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Katalizator
Kompjuter në Bord ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 522 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi: