GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 76137
2.790 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 230000 km
Sa harxhon për 100 km 6 l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Jeshile Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Automatike. Nafte. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Me kondicioner, mp3 player. Me Baxho siper. Letrat deri ne nentor deri ne nentor 2020 dhe siguracioni deri ne shkurt 2021. Xhama elektronik.
Pronari i Njoftimit
Emër Enea
Eposta (Email) albanhoxha036@gmail.com
Telefon 0696631127
Celular 0698492741
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Pasqyra Elektrike Kasetofon
Me Xham nga Sipër Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
CD Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Disqe Alumini ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 418 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 3,114 herë. Deri tani jemi shfletuar 158,497,816 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790