GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Opel Zafira 2.2 DTI Elegance 2003 6+1 vende Ndrysho Fshi
Opel / Zafira
Numri i Njoftimit 76253
2.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2003
Kilometrazhi 216360 km
Sa harxhon për 100 km 6.3 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Makina ne total ka patur vetem dy pronare dhe aktualisht ka 216.360 Km. Jane kryer ne menyre sistematike te gjitha sherbimet motorrike dhe xhenerike cdo 10.000 Km. Makina ka ngjyre te zeze dhe eshte ne gjendje shume te mire si tapiceria, karroceria, motorri dhe nga ana xhenerike, Taksat jane te paguara deri ne 20 tetor 2020. Eshte shume e pershtatshme per perdorim familjar mqs ka hapesira te medha, motorr te fuqishem dhe 7 vende.\\\\\\\\r\\\\\\\\nKonsumi i karburantit:\\\\\\\\r\\\\\\\\nUrban 8.0 L/100 Km\\\\\\\\r\\\\\\\\nExtraurban 5.3 L/100 Km\\\\\\\\r\\\\\\\\nKombinuar 6.3 L/100 Km\\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\nAksesore:\\\\\\\\r\\\\\\\\nABS\\\\\\\\r\\\\\\\\nAirbag Shoferi dhe Pasgjeret \\\\\\\\r\\\\\\\\nMbyllja e dyerve e telekomanduar\\\\\\\\r\\\\\\\\nCD Player dhe Boardcomputer\\\\\\\\r\\\\\\\\nPaqyra anesore elektrike\\\\\\\\r\\\\\\\\nXhama elektrik, para dhe mbrapa\\\\\\\\r\\\\\\\\nDisqe alumini\\\\\\\\r\\\\\\\\nKlimatizator me Kontroll automatik te klimes\\\\\\\\r\\\\\\\\n
Pronari i Njoftimit
Emër Agim
Eposta (Email) agimse2000@yahoo.it
Telefon 0696965970
Celular 0696965970
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (13) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 147 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,671 herë. Deri tani jemi shfletuar 158,497,373 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790