GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz 200 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / 200
Numri i Njoftimit 76348
1.350 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1990
Kilometrazhi 320000 km
Sa harxhon për 100 km 5li litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 200
Kamio Manuale
Kondicioneri Pa kondicioner
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Fier
Sqarime Shitet per aresye mos perdorimi benz 200 i vitit 1990 . Makina eshte me 5 marsha , me pak km ngjyre e bardhe e pa goditur dhe gervishur! Makina eshte familjare dhe ka nje periudhe te gjate qe nuk perdoret , qendron e mbyllur ne garazh!Makina hapet me pult komandimi ! Makina dokumentat i ka te rregullta dhe deri ne momentin qe ju e blini taksat i ka te paguara nga ana jone ! Siguracioni dhe kolaudimi i kane mbaruar , vertetimin per kolaudim e kemi marre dhe ka afat deri me 30 qershor , ku brenda kesaj dt mund ta beni kur te deshironi! Per cdo info rreth mjetit tel cel 069 294 21 29
Pronari i Njoftimit
Emër Endrit
Eposta (Email) Gjoncejosif@yahoo.com
Telefon
Celular 0692942129
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 96 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,639 herë. Deri tani jemi shfletuar 159,430,600 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790