GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes benz 308 sprinter 1996 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / Furgon
Numri i Njoftimit 76586
3.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1996
Kilometrazhi 219000 km
Sa harxhon për 100 km 6 L litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 220
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Elbasan
Sqarime Mercedes benz 308 super gjendje motor 220 super i paster si nga jasht dhe mbrenda sherbimet te gjitha sapo te bera arsyeja e shitjes mospordorimi
Pronari i Njoftimit
Emër Denis
Eposta (Email) Denis_shabani@yahoo.com
Telefon 0693625176
Celular 0693625176
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
AirBag për Shoferin Timon Hidraulik
AirBag për Pasagjerin Kasetofon

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 28 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 15,986 herë. Deri tani jemi shfletuar 161,492,295 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790