GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BENZ B200 CDI 2008 MANUAL NAFTE ME DOGANE Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / B-Class
Numri i Njoftimit 76590
4.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 170000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Blu Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime MERCEDES BENZ B - CLASS 200 CDI\r\n✅MODEL 2008\r\n✅MOTORR 2.0 NAFTE\r\n✅KAMBIO MANUALE \r\n✅KM 170.000 ORIGJINALE TE VERIFIKUARA+LIBER SHERBIMESH. VAJ - FILTRA TE SAPO NDERRUARA\r\n✅OPSIONET : KONDICIONER - CD - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - 2 CELESA ORIGJINAL - MBYLLJE QENDRORE ME PULT... ETJ....\r\n✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON\r\n✅ME DOGANE TE PAGUAR\r\n✅CMIMI 4700 EURO\r\n✅INFO : 0692765740
Pronari i Njoftimit
Emër KEVIN
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692765740
Celular 0692765740
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 44 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 16,259 herë. Deri tani jemi shfletuar 161,492,568 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790