GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

autobus Renault Mascott 2006 Ndrysho Fshi
Renault / Mascott
Numri i Njoftimit 76637
6.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 280.000 km
Sa harxhon për 100 km 10 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 3
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Renault Mascott prodhuar dhe punuar ne France. E\\r\\nvitprodhimit 2006 ; 3.000 nafte konsumi 10lt/100 km .\\r\\nI perket klasifikimit Euro 4 . Ka 27+1 vende, te gjitha te pajisura me rrip sigurimi. Klime te vendosur para dhe aspirator ne pjesen e mbrapme . Xhamat te zinj dhe te hapur. Dera kryesore eshte elektrike ,ka dhe dere dalje emergjence. Gjithashtu e pajisur me kamere .Mund te shitet bashke me vend pune .
Pronari i Njoftimit
Emër Gjoke
Eposta (Email) gjokelleshaj61@gmail.com
Telefon 0694115612
Celular 0683269996
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
CD Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Kolltukë (sedilje) Lëkure Pasqyra Elektrike Kasetofon
Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 39 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,369 herë. Deri tani jemi shfletuar 161,915,042 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790