GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Audi A4 2.0 cdi Okazion 2009 Ndrysho Fshi
Audi / A4
Numri i Njoftimit 76670
6.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 180.000 km
Sa harxhon për 100 km 4.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Audi A4,2.0 Tdi.Makina eshte ne gjendje shume te mire.Sedilje lekure lux S-line,sensore parkimi,goma 80 %,me te gjitha sherbimet e kryera. 6+1 marrshe,makina eshte shum e ekonomike, nuk ka nevoj per asnje sherbim. E gatshme per cfardolloj prove!!! Cmimi okazion 6000 euro
Pronari i Njoftimit
Emër Miri
Eposta (Email) gishto.avenir@yahoo.it
Telefon
Celular 0694613005
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 254 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 10,408 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,237,531 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790