GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

VW GOLF 6 HIGHLINE, 2011 , NAFTE , NAVIGATOR ETJ Ndrysho Fshi
Volkswagen / Golf
Numri i Njoftimit 76711
6.900 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2011
Kilometrazhi 155000 km
Sa harxhon për 100 km 4 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime VW GOLF 6 HIGHLINE\\r\\n✅VITI 2011\\r\\n✅MOTORRI 1.6 NAFTE BLUEMOTION ( TEPER EKONIMIK, KONSUMI NE QYTET 5.6 LITRA )\\r\\n✅KAMBIO MANUALE\\r\\n✅KM 155.000 ME LIBER SHERBIMESH\\r\\n✅OPSIONET : EKRAN I MADH ME TOUCH DHE SISTEM ANDROID - DVD - BLUETOOTH - AUX - USB - WIFI - YOUTUBE & GOOGLE - NAVIGATOR DHE GPS - ESP - FIKJE DHE NDEZJE NE SEMAFOR - XHAMA 100% TE ZI NE LEJE QARKULLIMI - KONDICIONER - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME NGROHJE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL ETJ....\\r\\n✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON.\\r\\n✅E SAPO TARGUAR ME DOKUMENTA DERI NE JANAR / 2022\\r\\n✅CMIMI 6900 EURO\\r\\n✅INFO : 0692765740
Pronari i Njoftimit
Emër kevin
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692765740
Celular 0692765740
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (14) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 182 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,661 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,238,784 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790