GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

C220 EVO Daimler-Chrysler Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 76725
4.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 313000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2148
Kamio Tiptronik
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime MERCEDES-BENZ C220 EVO, DAIMLER-CHRYSLER EDITION. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE GJENERIKE KAMIO AUTOMATIKE ME OPSION CLASSIC DHE SPORT, FULL OPTION ME SENSOR PARKIMI, SENDILJE ME NGROHJE, KONDICIONERI NE GJENDJE SHUME TE MIRE, NAVIGATOR BASHK ME CD, RADIO ME BLUETOOTH, DISQE ALUMINI, GOMAT 4+1, LETRAT E PAGUARA DERI NE GUSHT 2021 0699565052
Pronari i Njoftimit
Emër Eraldi
Eposta (Email) eraldimorina92@gmail.com
Telefon 0699565052
Celular 0699565052
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
Alarm Xhama Elektrik Navigator
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Kolltukë me Ngrohje
AirBag për Shoferin Kasetofon
AirBag për Pasagjerin Fenerë për Mjegull

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 137 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,598 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,238,721 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790