GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

PAJERO ,MITSUBISHI SPORT Ndrysho Fshi
Mitsubishi / Pajero


Numri i Njoftimit 76737
5.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2002
Kilometrazhi 200000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.5
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Pajero /suv 4×4 PAJERO SPORT 1Xhama te zi nga fabrika,dhe ne leje qarkullimi 2Goma 90% te reja 3sensore parkimi/mbyllje me pult/pasqyre me palosje 4sistem alarmi 5- 2.5 nafte 6-4×4 ne cdo ambient terreni 7 dokumentat deri ne tetor 2021/kolaudimi 2022 8- 5 marsha 9 xhama elektrik Cmimi 5500€
Pronari i Njoftimit
Emër Gramoz
Eposta (Email) gramozplaku71@gmail.com
Telefon
Celular 0698974082
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
Alarm

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 93 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,658 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,855,470 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790