GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Nissan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzinë, 5500 euro Ndrysho Fshi
Nissan / Micra
Numri i Njoftimit 76746
5.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2011
Kilometrazhi 103000 km
Sa harxhon për 100 km 4 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1200
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Nissan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzinë, 5500 euro\r\nShitet Nissan Micra viti 2011, kambio automatike, 1.2 benzinë, 5 porta, ngjyrë argjendi, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal me komanda në timon, limitator shpejtësie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 103.000 km origjinale me libër servisi, sensor drite dhe shiu, sensorë parkimi prapa, disqe origjinale çerkin lega 15", goma Hankook 90%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 5500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon 0673894604
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (22) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord ESP Katalizator
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 54 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,882 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,855,694 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790