GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet Ose Nderrohet Ndrysho Fshi
Volkswagen / Touran
Numri i Njoftimit 76765
4.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 194000 km
Sa harxhon për 100 km 7 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.9
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Shes ose ndrroj VW Touran me kamioncin. 1.9 i thjeshtë 105 kf, Viti 2005, 6 + 1 Kambio automatik DSG Documentat deri më 4 Dhjetor 2021 Kit faze, vaj dhe filtra te sapo ndërruar. Kilometra aktualisht 194000 Gomat e para 90 % mbrapa 70% Ne gjendje shume te mirë çmimi pak i diskutueshëm Per me shumë informacion telefononi
Pronari i Njoftimit
Emër Pëllumb
Eposta (Email) pellumb.n.mustafaj@gmail.com
Telefon 0685154804
Celular 0685154804
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
Alarm Xhama Elektrik Navigator
CD ESP Timon Hidraulik
Disqe Alumini AirBag për Shoferin Kasetofon
AirBag për Pasagjerin Shpejtësi Konstante
Fenerë për Mjegull

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 37 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,770 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,238,893 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790