GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

CITROEN SPACE TOURER 2018 8-vende Ndrysho Fshi
Citroën / Furgon
Numri i Njoftimit 76770
11.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2018
Kilometrazhi 0 km
Sa harxhon për 100 km 5.8 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1600
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Papaguar
Qyteti ku Ndodhet Gjermani
Sqarime Makine ndodhet ne magazine doganore \\\\r\\\\nAntwerp Belgjike \\\\r\\\\nNe cmim nuk jane perfshire transporti dhe tvsh \\\\r\\\\ntransporti varion nga \\\\r\\\\n450 euro per 45 dite \\\\r\\\\nne \\\\r\\\\n1500 euro per 7 dite.\\\\r\\\\n\\\\r\\\\nPer me shume informacion \\\\r\\\\n+355672033591 Preferohet Whatsapp\\\\r\\\\n\\\\r\\\\noferta eshte e pershtatshme per subjekte tregtare, \\\\r\\\\nflota apo sherbime te tjera transporti\\\\r\\\\npor, \\\\r\\\\nedhe ne rastin e individit apo taxistit interurban i cili nuk disponon likuiditet financiar por deshiron te bleje serisht kete mjet. \\\\r\\\\nMund te kete akses tek kjo oferte por do te jete i detyruar ta bleje kete mjet nepermjet nje dealeri shqipetar transaksion i Cili do ta rrise koston perafersisht 2000 euro. \\\\r\\\\n\\\\r\\\\nPer me teper detaje \\\\r\\\\nMos hezitoni te kontaktoni \\\\r\\\\n\\\\r\\\\nshenim: \\\\r\\\\n1.cmimet e transportit dhe tarifa e dealerit mund te caktohen nga ju ne rast se dispononi kanale te cilat ju ofrojne keto sherbime me cmim me te favorshem \\\\r\\\\n
Pronari i Njoftimit
Emër Florian
Eposta (Email) florianvoko@gmail.com
Telefon 0672033591
Celular 0672033591
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Ky njoftim është parë 33 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 10,274 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,237,397 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790