GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Volkswagen Golf 6 1.6 Benzin+Gaz 2010 Bifuel Ndrysho Fshi
Volkswagen / Golf
Numri i Njoftimit 76771
6.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2010
Kilometrazhi 190000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Volkswagen golf 6 1.6 Bifuel Benzin gaz viti 2010 motorr i thjeshte.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike ashtu edhe xhenerike e gatshme per cfaredo lloj prove.Makina eshte shum e paster si nga brenda dhe jashte pa asnje lloj gervishtje.Impianti i gazit eshte fabrikisht eshte bifuel direkt nga fabrika benzin+ gaz shum ekonomike.Eshte targuar nga fundi i dhjetorit 2020 me te gjitha taksat e paguara dhe siguracion deri ne fund te 2022.Me te gjitha sherbimet e kryera duke perfshire vaj+filtra dhe nderrimi i rripit te fazes me garanci nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Pronari i Njoftimit
Emër Ismail
Eposta (Email) ibardhoshi@yahoo.com
Telefon
Celular 0685655920
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Navigator
Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Kasetofon
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
ESP Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 39 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 10,667 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,237,790 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790