GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet Toyota Rav 4 Ndrysho Fshi
Toyota / RAV 4
Numri i Njoftimit 76778
6.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 200000 km
Sa harxhon për 100 km 5.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Toyota Rav 4.\\\\r\\\\nViti i prodhimit: 2008\\\\r\\\\nFuqia motorrike: 2.2 \\\\r\\\\nLenda djegese: Nafte\\\\r\\\\nTransmisioni: Manual\\\\r\\\\nKilometrat: 200 000\\\\r\\\\nCmimi: € 6 700 I DISKUTUESHEM\\\\r\\\\nMakina eshe ne super gjendje motorrike.\\\\r\\\\nE paster si nga brenda dhe nga jashte.\\\\r\\\\nSherbimet e bera ne kohen e duhur.\\\\r\\\\nVaj, filtra te sapo nderruara.\\\\r\\\\nGomat 90% te reja.\\\\r\\\\n6 marshe.\\\\r\\\\nPasqyra elektrike.\\\\r\\\\nDrita mjegulle.\\\\r\\\\nBagazhier CD.\\\\r\\\\nKomanda ne timon.\\\\r\\\\nLimitor shpejtesie.\\\\r\\\\nButoni per ta kthyer ne 4x4\\\\r\\\\n3 celesa rezerve.
Pronari i Njoftimit
Emër Gazmend
Eposta (Email) bleri.seferi@hotmail.com
Telefon 0683221906
Celular 0682344509
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (21) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
ABS Pasqyra Elektrike Kasetofon
CD Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 190 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 10,058 herë. Deri tani jemi shfletuar 164,201,229 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790