GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Nissan Altima viti 2011 full option, automat, 2.5 benzinë, 6500 € Ndrysho Fshi
Nissan / Altima
Numri i Njoftimit 76780
6.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2011
Kilometrazhi 108000 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 2500
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Nissan Altima viti 2011, full option, kambio automatike, 2.5 benzinë (4 pistona, përshtatet 100% me gaz GPL), 5 porta, ngjyrë gri e errët-shumë i bukur, 108.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch+kamer parkimi+GPS, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, baxha xhami, xhama elektrike te zinj, pasqyra elektrike me palosje dhe tharje xhami, sensorë parkimi prapa, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje-ftohje dhe fryrje me ajer, hapje të dyerve me prekje, disqe origjinale çerkin lega 16", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy pulte, me doganë, i sapoardhur. E përshtatshme për taksi. Cmimi : 6500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon 0673894604
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (30) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Navigator
CD Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Kolltukë (sedilje) Lëkure Xhama Elektrik Kasetofon
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord ESP Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 30 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,831 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,855,643 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790