GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedez C-Class 220 cdi Sport Edition Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 76811
4.400 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 327000 km
Sa harxhon për 100 km 7.3 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Argjend
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Mercedes-Benz C-class 220 CDI Sport Edition\r\nGjendja e pergjithme e makines.\r\n-> Vaj+filtra kambio automatike sapo nderruar\r\n-> Pastrimi i filtrit partikular i sapo bere\r\n-> Pomp uj + rripi dhe polexhot te reja\r\n-> Gomat ne gjendje shume te mire\r\n-> Kolaudimi i sapo bere ne gjermani\r\n-> Makina ne historikun e saj ka 2 pronar\r\n-> 2 celsa\r\n-> Kovergjenca e sapo bere ne gjermani\r\n-> Kilometra origjinale\r\n\r\nMakina eshte e gatshme per cfaredolloj prove dhe kontrrolli nga ana juaj . Cmimi 4400 euro pak i diskutueshem.\r\nCEL: 0696511122
Pronari i Njoftimit
Emër Altin Male
Eposta (Email) altin_mek@hotmail.com
Telefon 0692116764
Celular 0696511122
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Navigator
CD Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Disqe Alumini Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
Me Libër Shërbimesh Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
Kolltukë (Sedilje) Elektrike Katalizator
ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 195 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 16 herë. Deri tani jemi shfletuar 164,191,187 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790