GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet Audi A4 Automatike Ndrysho Fshi
Audi / A4
Numri i Njoftimit 76815
1.234 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 217000 km
Sa harxhon për 100 km 5 l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1234
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Audi A4 Ngjyra gri. Transmetuesi Automat Karburanti nafte Motorri 2.0. Viti 2005 Sedilje lekure. Komanda ne timon. Navigator. Kamera parkimi. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me dogane te paguar. E vlefshme edhe me nderrim. E gatshme per cdo lloj prove. Per me shume info mbi cmimin. Tel 06847046849
Pronari i Njoftimit
Emër Aldo
Eposta (Email) tirana009@yahoo.com
Telefon 0684704684
Celular 0684704684
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (12) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 519 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,476 herë. Deri tani jemi shfletuar 164,793,952 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790