GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shes Makine Ndrysho Fshi
Ford / Fiesta
Numri i Njoftimit 76919
950 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 1997
Kilometrazhi 130000 km
Sa harxhon për 100 km 7-8 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.24
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shes Makine Ford Fiesta me Benzine me kapacitet 1.24 cc. Eshte ne gjendje te mire dhe konsumon (ne menyre te kombinuar) rreth 7 - 8 Litra per 100 Km.Xhama elektrik\\r\\nXhama elektrike, kondicioner. Prodhuar ne Dhjetor 1997. Çmimi sapo eshte ulur 950 Euro.\\r\\nNe maj te 2021 i eshte bere servis dhe i eshte nderuar friksioni dhe filtrat e ajrit, benzines e vajit.\\r\\nNe 14 maj jane paguar taksat dhe siguracioni.
Pronari i Njoftimit
Emër Artan
Eposta (Email) a.xhango@yahoo.com
Telefon 0692064120
Celular 0692064120
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
AirBag për Shoferin Timon Hidraulik
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 73 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,729 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,064,112 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790