GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shes Toyota Rav4, nafte, 2006 Ndrysho Fshi
Toyota / RAV 4
Numri i Njoftimit 76976
5.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 235000 km
Sa harxhon për 100 km 8.2 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Toyota Rav4, 2006, manuale, nafte, xhama elektrik, pasqyra me palosje elektrike, xhama te zinj origjinal nga fabrika, ngjyra gri e erret ne blu, sedilje lekure, sallon i zi, sedilje me ngrohje, ftohje ne dy zona, klima, dy pulte, sensor parkimi, sensor shiu, 4x4, liber servisi, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe e mirembajtur, me taksa te paguara deri ne prill 2022.
Pronari i Njoftimit
Emër Gezim
Eposta (Email) gezimi1968@yahoo.it
Telefon +355672069190
Celular 0672069190
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
Kolltukë (sedilje) Lëkure Kolltukë (Sedilje) Elektrike
Me Libër Shërbimesh ESP
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 354 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,138 herë. Deri tani jemi shfletuar 167,043,765 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790