GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes E220 EVO 2008 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / E-Class
Numri i Njoftimit 77008
5.955 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 270.000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 220
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Bezhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Fier
Sqarime Shitet mercedes benz E211 EVO\\r\\nMjeti disponon:\\r\\n271 000 km\\r\\nSherbimet e sapo bëra vaji filtëra komplet\\r\\nGkmat 90 % të reja\\r\\nNë gjëndje shumë të mirë motorrike edhe xhenerike.\\r\\nMe letra te paguara per 1 vit edhe siguracion mini kasko, kouladim per 2 vjet.
Pronari i Njoftimit
Emër Ernik
Eposta (Email) ernikbani@gmail.com
Telefon 0697050519
Celular 0695657957
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Timon Hidraulik
CD Sensor Shiu & Drite Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Mbyllje Me Pult Kasetofon
Kolltukë (sedilje) Lëkure Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord ESP Fenerë Xenon
AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 159 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,144 herë. Deri tani jemi shfletuar 167,043,771 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790