GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

C class 280 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 77066
5.800 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 2000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 2997
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Argjend
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Makina eshte super gjendje me gjithe sherbimet e kryera dhe ska nevoje per asnje sherbim.
Pronari i Njoftimit
Emër Blerim
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0672429673
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
ABS Sensor Shiu & Drite Fenerë për Mjegull
Alarm Mbyllje Me Pult Fenerë Xenon
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Katalizator
CD Kolltukë (Sedilje) Elektrike
Disqe Alumini
Kolltukë (sedilje) Lëkure
Me Libër Shërbimesh
Kompjuter në Bord

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 281 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,791 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,174,338 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790