GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet Suzuki Vitara 4×4 Ndrysho Fshi
Suzuki / Vitara
Numri i Njoftimit 77073
4.400 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1997
Kilometrazhi 165285 km
Sa harxhon për 100 km 7l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Jeshile
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Elbasan
Sqarime Shitet Suzuki Vitara 1.9 nafte 4×4 viti 1997 Automat Gjendja shume e mire Sherbimet te bera te gjitha Cmimi 4400 euro i diskutueshem Tel 069 96 23 179
Pronari i Njoftimit
Emër Julian
Eposta (Email) juliancekrezi8@gmail.com
Telefon 0699328324
Celular 0699623179
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 AirBag për Shoferin Sensorë Parkimi
Me Libër Shërbimesh AirBag për Pasagjerin Kasetofon
Fenerë për Mjegull

Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 246 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,212 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,174,759 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790